Jak stylizować kozią bródkę
Jak stylizować kozią bródkę

Jak stylizować kozią bródkę

Dzięki strzyżarce wielofunkcyjnej Braun możesz golić, stylizować i przycinać kozią bródkę

Wystarczy, że wybierzesz jeden z naprawdę licznych stylów zarostu. Ponadczasowy klasyk, który wyjątkowo łatwo uzyskać dzięki strzyżarce wielofunkcyjnej Braun, to modna kozia bródka

Jak przycinać zarost

Krok 1

Rozpocznij, goląc na gładko boki twarzy i szyję pod brodą. To oczyszcza Twój wizerunek i pozwala koziej bródce dominować na twarzy bez odwracającego uwagę sąsiedniego zarostu.

Jak modelować kozią bródkę przy pomocy strzyżarki wielofunkcyjnej Braun

Krok 2

W kolejnym kroku zacznij przycinać swoją kozią bródkę na dowolną długość – regulowana nasadka do przycinania wielofunkcyjnej maszynki do ciała daje Ci pełną swobodę! Wykonuj ten zabieg raz w tygodniu, aby zachować schludny, atrakcyjny wygląd bródki. Jeśli zapuścisz zbyt długą brodę, zaczyna ona wtedy wyglądać lekko niechlujnie, więc poświęć jej odpowiednią ilość uwagi.

Zobacz, jak stworzyć różne modne stylizacje zarostu przy użyciu trymerów Braun

Krok 3

Po trzecie, wymodeluj szczegóły swojej koziej bródki, robiąc ostre zakręty w miejscach, gdzie boki koziej bródki stykają się z poziomą linią pod podbródkiem. Nadaje to Twojej brodzie wyrazistości i sprawia, że jeszcze bardziej się wyróżnia. Voilà – atrakcyjna kozia bródka w kilka minut!

Później:

Pamiętaj, że w przypadku koziej bródki założenie polega na tym, aby wielkość zarostu nie przytłaczała twarzy. Nie możesz pozwolić, by kozia bródka zdominowała Twoją twarz; musisz kontrolować jej szerokość. Ponieważ im szersza bródka, tym szerszą będzie się wydawała twarz. By nie wspomnieć, że będzie sprawiać wrażenie zabiegu tuszowania, a nie pełnoprawnego stylu, co dodatkowo ograniczy jej potencjał uwydatniający.

Sztuka polega na tym, aby nigdy nie dopuścić do tego, by broda sięgała dalej jak poziom tęczówek oczu. W ten sposób możesz mieć pewność, że twarz będzie wyglądała na szczuplejszą i stworzy to odpowiednią równowagę symetryczną. To, co zrobisz z resztą zarostu, zależy tylko od Ciebie.

Uniwersalna golarka do tworzenia oryginalnych, unikalnych stylizacji zarostu