Szczotka do twarzy braun facespa pro – pierwsze na świecie uniwersalne urządzenie do depilacji, oczyszczania i tonizowania skóry twarzy¹

Braun FaceSpa Pro

Braun depilator do twarzy

Nie masz pewności, które modele są dla Ciebie najbardziej odpowiednie?

Porównaj wszystkie modele

Jak korzystać z depilatora do twarzy Braun FaceSpa Pro, aby uzyskać profesjonalne efekty w warunkach domowych?

Jak korzystać z depilatora do twarzy Braun FaceSpa Pro, aby uzyskać profesjonalne efekty w warunkach domowych

7 zabiegów. 1 urządzenie. Precyzyjna depilacja twarzy i głębokie oczyszczanie porów skórnych.

Depilator Braun FaceSpa Pro pozwala cieszyć się nawet siedmioma zabiegami wykonywanymi za pomocą jednego urządzenia – wystarczy zmieniać nasadki. Precyzyjnie usuń włosy na twarzy z cebulkami dzięki funkcji depilatora i głęboko oczyść pory szczoteczką do twarzy. Zadbaj o swoją cerę, aby była gładka i wyglądała młodo oraz jaśniała naturalnym pięknem.

7 zabiegów. 1 urządzenie.
Działa tak delikatnie, że osiągasz rezultat, zanim się obejrzysz

Działa tak delikatnie, że osiągasz rezultat, zanim się obejrzysz.

Ekstra smukła głowica ma 10 mikrootworów, które delikatnie wychwytują nawet najdrobniejsze włoski o długości 0,02 mm.

Działa tak delikatnie, że osiągasz rezultat, zanim się obejrzysz

Mikrowibrująca głowica zapewnia lepszy wygląd skóry¹

Inspirowana japońską praktyką w pielęgnacji skóry, nieabsorbująca metalowa głowica tonizująca MicroVibration zapewnia efekt mikrowibracji na skórze; delikatne wklepywanie w celu lepszego nakładania kremów i serum. Ultradelikatny, szybki ruch wklepujący z możliwością regulacji pod kątem szybkich i wolnych ustawień. Głowica MicroVibration wykonana jest z nieabsorbującego, gładkiego metalu i zapewnia przyjemne uczucie chłodu; można jej nawet używać bez włączania.

Mikrowibrująca głowica zapewnia lepszy wygląd skóry

Wydajniejsze niż nakładanie produktu opuszkami palców.

Znacznie szybsze niż wklepywanie ręczne

Znacznie szybsze niż wklepywanie ręczne.

Głowica MicroVibration zapewnia ultradelikatny, szybki ruch pulsacyjny, stykając się ze skórą 25 razy na sekundę.

Głowica obrotowa optymalnie dopasowująca się do konturów twarzy.

Głowica obrotowa optymalnie dopasowująca się do konturów twarzy.

Wykonanie z wysokiej jakości metalu zapewnia uczucie chłodu na skórze, a ergonomiczny kształt urządzenia typu premium umożliwia dopasowanie się do konturów twarzy i superpłynną aplikację.

Codzienne oczyszczanie, sześć razy lepsze od ręcznych zabiegów.

W delikatny sposób przywróć naturalny blask skórze twarzy poprzez usunięcie makijażu. Dzięki setkom mikrooscylacji szczoteczka do peelingu Braun FaceSpa działa 6 razy bardziej efektywnie niż ręcznie wykonywany zabieg. Podczas codziennego rutynowego zabiegu oczyszczającego delikatnie złuszcza i oczyszcza skórę; idealnie przygotowuje skórę na lepsze wchłanianie kremów i środków nawilżających.

Codzienne oczyszczanie, sześć razy lepsze od ręcznych zabiegów

Ten zestaw szczoteczek pielęgnacyjnych to wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja skóra promieniała.

Istnieje wiele doskonałych zabiegów, dzięki którym poczujesz się wspaniale i zachowasz naturalnie piękny wygląd. Firma Braun opracowała kompletny zestaw do pielęgnacji twarzy, aby sprostać potrzebom Twojej skóry: szczoteczkę do peelingu, szczoteczkę ultradelikatną, szczoteczkę normalną, szczoteczkę upiększającą oraz nakładkę witalizującą do skóry.

Nakładka rewitalizująca

Wyjątkowa nakładka rewitalizująca delikatnie masuje twarz, pobudzając krążenie krwi i pomaga poprawić wygląd skóry. Razem z delikatnym peelingiem pomaga uzyskać gładszą i młodziej wyglądającą skórę już po 3 zabiegach.

Wyjątkowo delikatna szczoteczka

Wyjątkowo delikatna szczoteczka została opracowana specjalnie z myślą o wrażliwej skórze i przetestowana przez dermatologów. Jej włosie jest dłuższe, bardziej gęste i miękkie, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatne.

Szczoteczka do peelingu

Szczoteczka do peelingu skutecznie usuwa suchy i martwy naskórek, odsłaniając młode komórki skóry i jej naturalny blask. Wyposażona w dwa rodzaje włókien ułożonych w kształt kielicha, zatrzymuje kremy peelingujące wewnątrz podczas użytkowania.

Szczoteczkę upiększającą

Skóra o wyrównanym kolorycie jest piękna. Jeśli po oczyszczaniu chcesz nałożyć makijaż lub krem, po prostu załóż szczoteczkę upiększającą na urządzenie Braun FaceSpa Pro, dzięki czemu perfekcyjnie rozprowadzisz korektor lub podkład. Dla pięknej i naturalnie wyglądającej cery.

Zmieści się w torebce

Zmieści się w torebce

Akumulator

Pełne naładowanie urządzenia FaceSpa Pro w ciągu zaledwie 1 godziny podczas bezczynności urządzenia zapewnia najlepszą wydajność.Sprawdź stan akumulatora dzięki lampce LED.

Akumulator

Pasuje do Twojego stylu życia

Ten elegancki i bardzo praktyczny depilator do twarzy z nasadką ochronną jest tak niepozorny, że możesz go zawsze zabrać ze sobą.

Pasuje do Twojego stylu życia
Co jest w pudełku

Poszczególne modele wyposażone są w różną liczbę akcesoriów. Po prostu przejdź do strony porównywania produktów i wybierz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

¹do lepszej aplikacji produktu do pielęgnacji skóry

Może Cię zainteresować również to:

Silk-épil Beauty Set

Braun Silk-épil Beauty Set

Dla gładkiej, promiennej skóry, do całego ciała

Zgoda na pliki cookie