Zgoda na pliki cookie

Golarki elektryczne marki Braun

Wiodąca marka na świecie wśród producentów golarek z folią.¹

Golarki Braun Series 9

Najwydajniejsza golarka na świecie. Wyjątkowo łagodna dla skóry.²

Braun Series 8 shavers

Precyzja golenia i komfort skóry.

Series 7 shaver

Gładkie golenie nawet w  trudno dostępnych miejscach.

Series 6 shaver

Delikatne golenie

Series 5 shaver

Łatwe do czyszczenia

Braun Series 3 shavers

Szybsze golenie i wyjątkowykomfort skóry.

Braun Series 1 shavers

Prosty sposób na gładkie golenie.

Dokładność

W przeciwieństwie do golarek rotacyjnych, które pracują obrotowo, wszystkie golarki Braun zostały zaprojektowane z myślą o ruchu prostoliniowym. Jest to, według nas, najbardziej intuicyjny i wydajny rodzaj ruchu. Nauka to potwierdza. Testy przeprowadzone przez niezależny instytut dowodzą, że Series 9 wychwytuje więcej włosów za jednym pociągnięciem niż jakakolwiek inna golarka.

Dokładność i komfort skóry

Mniejsza ilość pociągnięć minimalizuje ryzyko podrażnień, to takie oczywiste. Dlatego wielu mężczyzn o skórze wrażliwej stawia na wydajność elektrycznych golarek Braun.W celu uzyskania maksymalnej ochrony skóry firma Braun używa ultracienkiej folii, która oddziela Twoją skórę od superostrych ostrzy. Każda folia posiada wyjątkową formę z 1064 ergonomicznie ukształtowanymi dziurkami, które wychwytują każdy włos pod idealnym kątem. Dzięki temu cieszysz się gładkością, jakiej pragniesz, mimo, że skóra nie ma bezpośredniej styczności z ostrzami.

Delikatność

Golarki Braun (Series 3 i wyższe modele) wyposażone są w ostrza wyczuwające nacisk, dostosowujące się idealnie do Twojej skóry. Modele premium, tj. Series 5 i modele wyższe, mają ponadto dynamiczną elastyczną głowicę, która utrzymuje maksymalną styczność z konturami twarzy.

Golenie na mokro czy na sucho

Niektórzy mężczyźni przyznali się, że wolą używać golarki elektrycznej z wodą, pianką lub żelem, aby uzyskać lepszy poślizg i odświeżające golenie. Dlatego większość golarek Braun można stosować na mokro i na sucho. Tryb użycia można odszyfrować po łatwo rozpoznawalnej ikonce „Wet&Dry” lub nazwie modelu.Dzięki temu możesz dokonać zasadniczego wyboru co do preferowanej metody golenia. Warto dodać, że: Wszystkie golarki Braun są w 100% wodoodporne do głębokości 5 metrów, więc można je bezproblemowo płukać i czyścić pod bieżącą wodą.

Idealna ergonomia

Golarki Braun Series zostały zaprojektowane w taki sposób, aby naturalnie i intuicyjnie pasowały do Twojej ręki. Ergonomiczny, zaokrąglony kształt oraz idealne ułożenie interfejsu z punktami dotyku umożliwiają najlepszą obsługę w każdej sytuacji.

Łatwa konserwacja

Chociaż każda golarka Braun w pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą, opracowana przez markę Braun baza Clean&Charge automatycznie utrzymuje Twoją golarkę w maksymalnej sprawności. Płyn czyszczący na bazie alkoholu usuwa 99,9% zarazków, smaruje części tnące i ładuje golarkę. W rzeczywistości stosowanie bazy Clean&Charge firmy Braun jest 10 razy bardziej higieniczne niż płukanie golarki pod wodą z kranu, dzięki czemu golarka pachnie i wygląda jak nowa każdego dnia.

Technologia AutoSense

Opracowana przez nas unikalna technologia AutoSense analizuje gęstość zarostu, dostosowując do niej moc silnika golarki. Zapewnia dodatkową moc dokładnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. To oznacza, że golarki Braun Series 9, 8, 7, a teraz również Series 5, oferują niezrównaną wydajność za jednym pociągnięciem, zapewniając wyjątkową dokładność i komfort.

Technologia AutoSense

Design, który zachwyca.

Wyprodukowano w Niemczech.

Braun przykłada ogromną uwagę do dobrego designu i pojmuje go znacznie szerzej niż tylko walory estetyczne. Każdy szczegół się liczy i stanowi idealne połączenie kształtu i funkcji, gwarantując najlepsze golenie przez wiele lat.

¹ W oparciu o wartość akcji firmy Braun na rynku elektrycznych golarek foliowych od września 2018 r. Do sierpnia 2019 r. Źródło: Wiodące instytuty badawcze.
² Testowana na 3-dniowym zaroście, w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium.