Jak precyzyjnie modelować wąsy i baki
Jak precyzyjnie modelować wąsy i baki trymerem Braun cruZer Precision

Jak precyzyjnie modelować wąsy i baki

Precyzyjny trymer Braun pozwala perfekcyjnie pielęgnować każdy styl zarostu.

Niezależnie od tego, które detale swojego zarostu chcesz dopracować, precyzyjny trymer pozwoli Ci zawsze doprowadzić to do perfekcji. Precyzyjny trymer umożliwia na przykład modelowanie wąsów lub bokobrodów w zaledwie kilka minut.

Może myślisz, że precyzyjne docięcie brody i wąsów to wisienka na torcie i nie jest konieczne. Niemniej jednak dopracowanie szczegółów stylizacji zarostu może oznaczać różnicę pomiędzy nieco niezgrabnie wyglądającym eksperymentem golarskim a supermodnym stylem doprowadzonym do perfekcji!

Jak używać trymera Braun cruZer Precision

Krok 1

Zaczesz je po prostu do przodu i zacznij przycinać na pożądaną długość, cały czas podążając wzdłuż linii ucha. Trzymając trymer cruZer w pozycji pionowej, przycinaj baki ruchem w dół.

Braun cruZer Precision – jak precyzyjnie modelować wąsy i baki?

Krok 2

Noszony dumnie schludny wąs dopełni kozią bródkę lub bródkę poniżej dolnej wargi. Trymer cruZer Precision to idealne narzędzie, które sprawi, że pasmo włosów nad Twoją górną wargą będzie wyglądać niczym precyzyjny manifest mody, odchodząc od utartego stylu sumiastego wąsa.

Krok 3

Pamiętaj tylko, aby przycinać wąsy co kilka dni, żeby utrzymać je w uporządkowanym stanie i, poprzez nadanie im precyzyjnego kształtu, nie pozwól wymknąć się spod kontroli. A może od czasu do czasu warto spróbować czegoś bardziej efektownego? Dzięki cruZer Precision wyjątkowo łatwo jest improwizować ze stylem i rzeźbić zwariowane wzory w atrakcyjnym kilkudniowym zaroście – to proste, spróbuj!

Twój trymer do wąsów do precyzyjnego regulowania krawędzi i konturów