Zgoda na pliki cookie

Jak pielęgnować okolice pachwin

Dzięki wszechstronnej maszynce do ciała możesz stylizować owłosienie na ciele w dowolny sposób.

Być może próbowałeś już przycinać owłosienie na klatce piersiowej lub pod pachami, ale co z niższymi partiami? Maszynka do ciała zapewni Ci schludny wygląd poniżej pasa – w błyskawiczny sposób. Gładki styl na dole nie jest już zarezerwowany tylko dla dziewczyn – zatem odważ się!

Krok 1

Najpierw użyj elektrycznej przycinarki maszynki do ciała, aby przyciąć owłosienie intymne do pożądanej długości. To nie tylko nada Twoim okolicom pachwin schludniejszy wygląd, lecz także ułatwi ogolenie na gładko dowolnego obszaru, któremu chcesz nadać idealną gładkość. I nie obawiaj się usuwania włosów łonowych w ten sposób – z nasadką do okolic wrażliwych maszynki do ciała Twoje najdelikatniejsze miejsca są bezpieczne!

Przytnij włosy łonowe, używając maszynki do ciała Braun

Krok 2

Teraz weź gorący prysznic, aby zmiękczyć włosy i otworzyć pory skórne. Użyj trochę kremu do skóry wrażliwej. Dzięki zintegrowanym ostrzom Gillette Fusion, oferującym najwyższą gładkość i bezpieczeństwo golenia, usuwanie owłosienia intymnego praktycznie nie ma ograniczeń – bez względu na to, które części okolic pachwin chcesz ogolić na gładko. Napnij po prostu skórę i stosuj krótkie, delikatne pociągnięcia.

Maszynka do ciała Braun z ostrzami Gillette Fusion

Krok 3

Aby nadać okolicom pachwin jeszcze bardziej schludny i atrakcyjny wygląd, dobrym pomysłem jest usunięcie owłosienia na podbrzuszu. Dodatkowo podkreśli to rzeźbę i mięśnie Twojego brzucha – naprawdę warto spróbować. Użyj maszynki do ciała, aby przyciąć i ogolić ten obszar za jednym podejściem i dopełnić swój uwodzicielski styl.

Przytnij owłosienie na podbrzuszu maszynką do ciała Braun

Może Cię zainteresować również to:

Braun trymer do zarostu

Braun trymer do zarostu

Trymer do brody Braun doskonale nadaje się do stylowego wyglądu.