Dlaczego Braun jest najlepszy dla skóry wrażliwej

Unikanie podrażnień skóry może stać się jednym z Twoich głównych priorytetów. Tylko bez paniki. Stosując proste wskazówki w codziennym rytuale, możesz zmniejszyć ryzyko wystąpienia podrażnień po goleniu.

Dlaczego Braun jest najlepszy dla skóry wrażliwej

Golarki Braun Series

Nie masz pewności, które modele są dla Ciebie najbardziej odpowiednie?

Porównaj wszystkie modele

Powód nr 1
Najlepsze rozwiązanie dla Twojej skóry

Wybór odpowiedniej golarki i stosowanie właściwych technik ma ogromne znaczenie dla uniknięcia wrastania włosów i guzków po goleniu oraz dla ograniczenia podrażnień. Niektóre golarki elektryczne kumulują ciepło w głowicy, co powoduje zapalenia i podrażnienia skóry. Dzięki marce Braun zyskasz najlepszą jakość golenia, sprzęt dostosowany do potrzeb Twojej skóry i wydajność, na której możesz polegać:

Wybierz Braun Series 9 Pro. Najskuteczniejsza golarka na świecie ¹. Jednocześnie wyjątkowo delikatna.

Pionierska technologia i wyjątkowa niezawodność – to golarka, która niezwykle wydajnie usuwa zarost, pozostawiając przy tym skórę praktycznie bez podrażnień.

Albo wypróbuj golarki Braun °CoolTec z jedyną na świecie technologią aktywnego chłodzenia.

Wystarczy włączyć funkcję chłodzenia. Niesamowite uczucie. W znaczącym stopniu niweluje efekt podrażnienia przy goleniu. Technologia, która znalazła pełne uznanie czołowych dermatologów ².

Powód nr 2
Na mokro i na sucho – wybór należy do Ciebie

Korzystanie z pianki lub żelu to sprawdzony sposób na znaczne zmiękczenie skóry, przez co staje się ona mniej podatna na podrażnienia w goleniu. Jeśli jednak wolisz zrobić to na sucho bez pianki, zalecamy nie myć twarzy przed goleniem, ponieważ skóra ma tendencję do nieznacznego puchnięcia po umyciu. W obu przypadkach pamiętaj, że musisz stosować nacisk, lecz nie możesz przyciskać zbyt mocno, ponieważ zwiększa to ryzyko wystąpienia wysypki po goleniu.

Na mokro i na sucho – wybór należy do Ciebie

Powód nr 3
Zaawansowana technologia – gruntowna i inteligentna

Zacznijmy od rzeczy oczywistych: wszystkie golarki Braun w przeciwieństwie do golarek rotacyjnych tną w linii prostej, a nie kolistej. Uważamy, że ten ruch golenia jest bardziej intuicyjny i wydajny. Test przeprowadzony przez niezależny instytut dowodzi m.in. że Series 9 wychwytuje więcej włosów za jednym pociągnięciem niż jakakolwiek inna golarka²
Ponadto golarki Braun Series 9 i Series 7 jako jedyne na świece wyposażone są w inteligentną technologię dźwiękową, która analizuje gęstość Twojego zarostu 160 razy na minutę i dostosowuje się do niego automatycznie. Golarka zapewnia dodatkową moc tam, gdzie jest ona potrzebna, aby wykonać mniej pociągnięć i zapewnić golenie bardziej dostosowane do Twoich potrzeb.

Zaawansowana technologia – gruntowna i inteligentna

Powód nr 4
Bezkompromisowa dokładność i delikatność

Mniejsza ilość pociągnięć minimalizuje ryzyko podrażnień, to takie oczywiste. Dlatego wielu mężczyzn o skórze wrażliwej stawia na wydajność elektrycznych golarek Braun.
W celu uzyskania maksymalnej ochrony skóry firma Braun używa ultra cienkiej folii, która oddziela Twoją skórę od super ostrych ostrzy. Każda folia posiada wyjątkową formę z 1064 ergonomicznie ukształtowanymi dziurkami, które wychwytują każdy włos pod idealnym kątem. Dzięki temu cieszysz się gładkością, jakiej pragniesz, mimo, że skóra nie ma bezpośredniej styczności z ostrzami.

Bezkompromisowa dokładność i delikatność

¹ Braun Series 9 w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium.
² Testowana na 3-dniowym zaroście.

Może Cię zainteresować również to:

Braun golarki elektryczne

Braun golarki elektryczne

Dla gładkiego, nieskazitelnego golenia.

Odkryj Braun Series 9 Pro

Odkryj Braun Series 9 Pro

Najlepsza golarka marki Braun, odnowiona dzięki głowicy ProHead. Skuteczna i delikatna przy każdym pociągnięciu. Niezależnie od tego, czy jest to zarost 1-, 3-, czy 7-dniowy.

Zgoda na pliki cookie