Podstawowa wiedza firmy Braun na temat depilacji i usuwania włosów

Podstawowa wiedza firmy Braun na temat depilacji i usuwania włosów

O usuwaniu owłosienia i depilacji

Depilatory są urządzeniami elektrycznymi, które służą do tymczasowego usuwania włosków z powierzchni ciała bezpośrednio z mieszka włosowego. Elektroniczne pęsety służą do usuwania niechcianych włosów z nóg, okolic pod pachami, ramion, okolic bikini, twarzy i innych obszarów. Podobnie jak przy woskowaniu lub wyrywaniu pęsetą, włosy są usuwane od cebulek, przez co można uzyskać długotrwały efekt.

Technologia Braun SensoSmart™ w zastosowaniu

Co wyjątkowego dodano do modelu z technologią SensoSmart™ marki Braun?

Zaawansowane technologie, takie jak Braun SensoSmart™, zapewniają użytkownikowi przyjemniejsze wrażenia dzięki inteligentnemu systemowi golenia.
Niektórzy użytkownicy mogą obawiać się używania depilatora, bojąc się uszkodzenia skóry, ale obawy te nie są uzasadnione. W technologii SensoSmart™ firmy Braun włącza się czerwona migająca lampka, co pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji. Informacja zwrotna informuje o nacisku, jaki należy zastosować, aby uzyskać optymalną wydajność. Nie da się postępować niewłaściwie! Ludzie myślą często, że depilator trzeba dociskać mocniej niż golarkę lub inne urządzenia, ale faktycznie nie jest to potrzebne. Stosowanie zbyt dużego nacisku jest w rzeczywistości mniej skuteczne. Dzięki technologii SensoSmart™ otrzymujesz stale informację zwrotną za sprawą czerwonej lampki, która wysyła sygnały podczas depilacji, aby nie trzeba było dociskać zbyt mocno.

Dlaczego depilator z głowicą obrotową zapewnia lepsze wrażenia podczas użytkowania?

Dlaczego depilator z głowicą obrotową zapewnia lepsze wrażenia podczas użytkowania?

Kobiety mają krągłe kształty, niektóre kontury ciała są u nich bardziej zróżnicowane, np. kostki, kolana, pachy i strefa bikini. Nie ma nic skuteczniejszego niż system, który przylega do skóry i podąża dokładnie śladem krzywizn ciała dzięki obrotowej głowicy.

Czyli nie trzeba wielokrotnie powtarzać ruchów na tych samych obszarach ciała?

Owszem. System został zaprojektowany tak, aby wyłapać więcej włosków, więc nie musisz ciągle powtarzać depilacji tego samego obszaru. Obrotowa głowica ślizga się po skórze, dlatego ma bliższy kontakt z jej powierzchnią nawet w trudnych obszarach, takich jak tył kolan. Jest ona połączona z technologią SensoSmart™, która pomaga zastosować odpowiedni nacisk, aby wyłapać jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem.

Może Cię zainteresować również to:

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Najszybsza i najbardziej precyzyjna depilacja — jedwabiście gładka skóra nawet na 4 tygodnie.

Wszystko na temat piękna skóry

Wszystko na temat piękna skóry

Zbyt dobre, by utrzymywać w sekrecie: 8 największych zalet depilacji.

Zgoda na pliki cookie