Zbyt dobre, by utrzymywać w sekrecie: 8 największych zalet depilacji.

8 największych zalet depilacji

1. Depilacja zapewnia trwałą gładkość

Dzięki depilacji zyskujesz gładką skórę na okres nawet 4 tygodni. To dlatego, że usunięcie włosa z cebulką powoduje, że odrasta on dłużej niż po usunięciu powierzchniowym, np. po goleniu lub zastosowaniu kremu. Kolejnym plusem jest to, że gdy już odrośnie, jest miękki i cieńszy niż poprzednio.

Nawet 4 tygodnie bez zarostu dzięki depilacji

2. Depilacja jest wydajniejsza od wosku w przypadku krótkich włosków

Chociaż zarówno w przypadku depilacji, jak i korzystania z wosku włosy są usuwane z cebulkami, plaster woskowy może jednak przygnieść włosy do skóry, przez co trudniej potem je unieść i usunąć. Specjalne pęsety depilatorów Braun Silk-épil umożliwiają uchwycenie włosków tak krótkich jak wymiary ziarnka piasku (0,5 mm). Nigdy więcej „dni przejściowych” i związanych z tym kłopotów.

Depilacja jest wydajniejsza od wosku w przypadku krótkich włosków

3. Depilacja to łagodny zabieg

Za każdym razem podczas depilacji potencjalnie odczuwany początkowy dyskomfort zauważalnie zanika. Dlatego w przypadku regularnego stosowania depilatory Braun Silk-épil zapewniają niemal bezbolesną depilację.

Depilacja to łagodny zabieg

4. Depilacja sprawia, że włosy odrastają w mniej widoczny sposób

Po pierwsze, gdy włosy zostaną usunięte z cebulkami, odrastają z bardziej miękkimi, węższymi końcówkami niż włosy usuwane maszynką, więc są również miękkie i delikatniejsze w dotyku. Po drugie, ponieważ odrastają z różną prędkością zależnie od fazy cyklu swojego wzrostu, jest ich mniej do usunięcia po kilku pierwszych sesjach.

Depilacja sprawia, że włosy odrastają w mniej widoczny sposób

5. Depilacja nie jest przeznaczona tylko dla Twoich nóg

Depilatory Silk-épil dostępne są z różnymi nasadkami, zależnie od wybranego modelu. Nasadki te zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewniać optymalne rezultaty w różnych strefach ciała.

Depilatory Silk-épil z różnymi nasadkami

6. Depilacja to doskonałe rozwiązanie dla skóry wrażliwej

Depilacja podczas kąpieli to metoda usuwania włosów dla nowoczesnych kobiet na całym świecie. Idealnie sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej i jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z depilacją. Ponieważ pęsety na głowicy depilatora nie pociągają skóry bezpośrednio podczas usuwania włosa, nieprzyjemne oddziaływanie na skórę jest minimalne. Depilacja to znakomita opcja na zimną lub suchą porę roku, gdy codzienne usuwanie owłosienia może powodować podrażnienia skóry.

Depilacja to doskonałe rozwiązanie dla skóry wrażliwej

7. Dla wszystkich kobiet, na cały rok

Depilacja zapewnia długotrwały efekt gładkiej skóry wszystkim kobietom – niezależnie od karnacji i koloru włosów.

Depilacja nadaje się dla wszystkich kobiet

8. Błyskawiczne rezultaty, którym możesz zaufać

Do depilacji nie musisz się przygotowywać (na przykład goląc lub zapuszczając włosy) – depilator Braun skutecznie wychwytuje nawet tak drobne włoski, jak ziarnka piasku (0,5 mm długości) i zapewnia błyskawiczny efekt gładkiej skóry, który utrzymuje się nawet do 4 tygodni. Możesz więc ruszać, gdziekolwiek zechcesz.

Natychmiastowe efekty dzięki depilacji

Może Cię zainteresować również to:

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Najszybsza i najbardziej precyzyjna depilacja — jedwabiście gładka skóra nawet na 4 tygodnie.

Braun Silk-épil Beauty Set

Braun Silk-épil Beauty Set

Poznaj potencjał nieustającej gładkości

Zgoda na pliki cookie