Jak usunąć włoski z twarzy

Jak usunąć włoski z twarzy

Włoski na twarzy to rzucający się w oczy problem.

Nasza twarz to miejsce, na które wszyscy spoglądają od razu, gdy nas widzą. Większość z nas chce, aby nie były na niej widoczne niepożądane włoski. Dlatego trudno się dziwić, że istnieje wiele metod ich usuwania: depilacja, wyrywanie pęsetą, wosk, pasta cukrowa, zastosowanie nitki, wypalanie, golenie lub rozjaśnianie, kremy, lasery, IPL, elektroliza czy makijaż. Usuwanie powierzchniowe, jak na przykład golenie, to prosta i szybka metoda, ale włosy odrastają szybko. Usuwanie razem z cebulkami, jak w przypadku wosku lub depilacji, pozostawia skórę gładką na długo, ale samodzielne zastosowanie wosku w domu jest kłopotliwe. Z kolei depilatory działają szybko, ale są nieporęczne – nie sprawdzają się w przypadku szybkich poprawek. Co można więc zrobić?

1. Zawsze myj twarz przed usuwaniem włosów, tak aby uniknąć zapychania porów

1. Zawsze myj twarz przed usuwaniem włosów, tak aby uniknąć zapychania porów

2. Wskazówki dotyczące wyboru właściwej metody.

Golenie
Usuwa włoski, pozostawiając skórę gładką, ale jedynie na 1–2 dni. Oznacza to, że musisz stale o to dbać, szczególnie gdy pojawiają się twarde odrosty.
Wskazówka: zawsze gól się w kierunku, w jakim rosną włosy, aby uniknąć podrażnień.

Depilacja woskiem
Zapewnia trwały efekt – do 4 tygodni, ale włoski muszą mieć długość co najmniej 0,5 mm, aby wosk mógł je „złapać”. Dlatego niestety musisz pozwolić im odrosnąć, zanim wykonasz kolejny zabieg.
Wskazówka: jeśli to Twój pierwszy raz, przetestuj wosk, zanim nałożysz dużą warstwę na twarz.

Depilacja
Usuwa włoski razem z cebulkami, a efekt jest długotrwały (tak jak w przypadku depilacji woskiem, do 4 tygodni). Mamy dobrą wiadomość – nie musisz czekać, aż Twoje włosy odrosną! Możesz depilować włosy, gdy są krótsze – 0,02 mm! Ponadto jest to szybsza metoda niż wyrywanie pęsetą.
Wskazówka: podczas depilacji napnij skórę, aby zabieg był bardziej komfortowy.

Przycinanie
Przycinanie pozwala usunąć włosy poprzez ich ucięcie tuż przy powierzchni skóry. Jest to więc doskonała metoda do małych poprawek oraz optymalny sposób kształtowania brwi, aby uzyskać perfekcyjny łuk.
Wskazówka: nie każdy rodzi się z idealnymi i gęstymi brwiami! Nadaj brwiom perfekcyjny kształt, a następnie podkreśl je kredką, aby osiągnąć pożądany efekt.

3. Nasze zalecenie: Pełna kontrola i precyzyjna depilacja twarzy za pomocą urządzenia Braun FaceSpa.

Jego precyzyjna głowica jest szybsza niż pęsety, łatwiejsza w użyciu niż wosk, a także „łapie” krótsze włoski niż wosk – wystarczy zaledwie 0,02 mm.Doskonale sprawdzasię w delikatnych obszarach, takich jak podbródek, górna warga oraz czoło, a także do poprawek pomiędzy brwiami.

3. Nasze zalecenie:

Jak pozbyć się włosków na twarzy – skóra gładka aż do 4 tygodni.

Zrośnięte brwi:
Usuń włosy w kierunku ich wyrastania. Automatyczna rotacja urządzenia Braun ułatwi Ci to zadanie – wystarczy płynny ruch w górę. Zmień rękę lub rotację, aby łatwo dostosować działanie urządzenia do potrzeb
Części twarzy: Górna warga
Poruszaj się wolnymi i płynnymi ruchami po obszarze nad górną wargą.
Części ciała: bokobrody lub puszek, inne obszary
Przytnij najpierw włosy, ponieważ wyrywanie dłuższych włosów jest bolesne.
Nadawanie kształtu brwiom

Jak pozbyć się włosków na twarzy – skóra gładka aż do 4 tygodni.

Szybszy i bardziej skuteczny – lepszy niż pęseta

Urządzenie wykonuje do 12 000 depilujących ruchów na sekundę, działając znacznie szybciej i dokładniej niż ręczna pęseta. „Łapie” do 4 x krótsze włoski niż wosk. A co najlepsze – ponieważ usuwa włoski razem z cebulkami, pozostawia skórę gładką i piękną na nawet 4 tygodnie.

Szybszy i bardziej skuteczny – lepszy niż pęseta

Może Cię zainteresować również to:

Braun FaceSpa Pro

Braun FaceSpa Pro

Pierwsze na świecie urządzenie typu „wszystko w jednym”

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Najszybsza i najbardziej precyzyjna depilacja — jedwabiście gładka skóra nawet na 4 tygodnie.