Wiesz, że będzie to uwielbiał.

Wiesz, że będzie to uwielbiał.
Golarka numer jeden na świecie pod kątem wydajności i komfortu*.
Inteligentna golarka. Analizuje Twój zarost i dostosowuje się do niego.
Maksymalna wydajność. Znakomity komfort skóry
Dokładne golenie, komfort gładkiej skóry. Szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
Pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia
Można używać z pianką. Dla niezrównanie dokładnego, gładkiego efektu.
Niezawodna precyzja i ostrza, które nigdy się nie stępią.
Golenie, trymowanie i stylizacja – wszystko w jednym.

Czego pragną mężczyźni?

Chcą wyglądać i czuć się świetnie – niezależnie do wieku. Chcą być najlepszą wersją siebie – w domu, w pracy, na uczelni czy w szkole. Dlatego golarki elektryczne co roku znajdują się na liście życzeń milionów mężczyzn. Podaruj golarkę komuś bliskiemu, na przykład mężowi lub synowi. Komuś, kto będzie się nią cieszył każdego ranka przez wiele lat.

Co odróżnia golarki Braun od innych?


Wydajność od pierwszego pociągnięcia.

Zacznijmy od ruchu golenia. Golarki Braun dążą prosto do celu: golą ruchem liniowym, nie okrężnym. Taki ruch jest bardziej naturalny, a ponadto minimalizuje potrzebę wracania do tego samego fragmentu skóry, co znacząco zmniejsza ryzyko jej podrażnienia.

Najlepsza technologia golenia


Decydując się na golarkę Braun, wybierasz najlepszą technologię golenia. Series 9 – najbardziej wydajna i wygodna golarka na świecie. Udowodnione przez niezależny instytut badawczy*.

Technologia Premium zaprojektowana, skonstruowana i wyprodukowana w Niemczech.


Firma Braun jest dumna z tego, że jej produkty są projektowane i produkowane w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Golarki Braun są zaprojektowane tak, aby zagwarantować co najmniej 7 lat wytrzymałości użytkowej – Twój prezent będzie służył tysiące razy.

* Braun Series 9 w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium. Testowana na 3-dniowym zaroście / Szczegóły na: www.braun.com/study-results