Dlaczego Braun jest najlepszy dla skóry wrażliwej.

Unikanie podrażnień skóry może stać się jednym z Twoich głównych priorytetów. Tylko bez paniki. Stosując proste wskazówki w codziennym rytuale, możesz zmniejszyć ryzyko wystąpienia podrażnień po goleniu.

Dlaczego Braun jest najlepszy dla skóry wrażliwej

Golarki Braun Series

Nie masz pewności, które modele są dla Ciebie najbardziej odpowiednie?

Porównaj wszystkie modele

Powód nr 1 Najlepsze rozwiązanie dla Twojej skóry

Wybór odpowiedniej golarki i stosowanie właściwych technik ma ogromne znaczenie dla uniknięcia wrastania włosów i guzków po goleniu oraz dla ograniczenia podrażnień. Niektóre golarki elektryczne kumulują ciepło w głowicy, co powoduje zapalenia i podrażnienia skóry.Dzięki marce Braun zyskasz najlepszą jakość golenia, sprzęt dostosowany do potrzeb Twojej skóry i wydajność, na której możesz polegać:

Wybierz Braun Series 9. Najskuteczniejsza golarka na świecie. Jednocześnie wyjątkowo delikatna¹.

Pionierska technologia i wyjątkowa niezawodność – to golarka, która niezwykle wydajnie usuwa zarost, pozostawiając przy tym skórę praktycznie bez podrażnień.

A może zdecydujesz się na całkowicie odmienne doświadczenie golenia elektrycznego: golarki Braun Series 3 ProSkin.

Zasilana akumulatorowo golarka elektryczna Braun Series 3 ProSkin z folią umożliwia jeszcze szybsze golenie, zapewniając skórze doskonały komfort. 3 elementy kontrolujące siłę nacisku dostosowują się do każdego załamania kształtu twarzy, a specjalistyczna technologia MicroGrip wychwytuje więcej włosków już za pierwszym pociągnięciem.

Powód nr 2 Na mokro i na sucho – wybór należy do Ciebie

Korzystanie z pianki lub żelu to sprawdzony sposób na znaczne zmiękczenie skóry, przez co staje się ona mniej podatna na podrażnienia w goleniu. Jeśli jednak wolisz zrobić to na sucho bez pianki, zalecamy nie myć twarzy przed goleniem, ponieważ skóra ma tendencję do nieznacznego puchnięcia po umyciu. W obu przypadkach pamiętaj, że musisz stosować nacisk, lecz nie możesz przyciskać zbyt mocno, ponieważ zwiększa to ryzyko wystąpienia wysypki po goleniu.

Na mokro i na sucho – wybór należy do Ciebie

Powód nr 3 Zaawansowana technologia – gruntowna i inteligentna

Zacznijmy od rzeczy oczywistych: wszystkie golarki Braun w przeciwieństwie do golarek rotacyjnych tną w linii prostej, a nie kolistej. Uważamy, że ten ruch golenia jest bardziej intuicyjny i wydajny. Test przeprowadzony przez niezależny instytut dowodzi m.in. że Series 9 wychwytuje więcej włosów za jednym pociągnięciem niż jakakolwiek inna golarka².
Ponadto golarki Braun Series 9 i Series 7 jako jedyne na świece wyposażone są w inteligentną technologię dźwiękową, która analizuje gęstość Twojego zarostu 160 razy na minutę i dostosowuje się do niego automatycznie. Golarka zapewnia dodatkową moc tam, gdzie jest ona potrzebna, aby wykonać mniej pociągnięć i zapewnić golenie bardziej dostosowane do Twoich potrzeb.

Zaawansowana technologia – gruntowna i inteligentna
Powłoka tytanowa

Powłoka tytanowa

Inteligentna technologia dźwiękowa

Inteligentna technologia dźwiękowa

Powód nr 4 Bezkompromisowa dokładność i delikatność

Mniejsza ilość pociągnięć minimalizuje ryzyko podrażnień, to takie oczywiste. Dlatego wielu mężczyzn o skórze wrażliwej stawia na wydajność elektrycznych golarek Braun. FoW celu uzyskania maksymalnej ochrony skóry firma Braun używa ultra cienkiej folii, która oddziela Twoją skórę od super ostrych ostrzy. Każda folia posiada wyjątkową formę z 1064 ergonomicznie ukształtowanymi dziurkami, które wychwytują każdy włos pod idealnym kątem. Dzięki temu cieszysz się gładkością, jakiej pragniesz, mimo, że skóra nie ma bezpośredniej styczności z ostrzami.

Bezkompromisowa dokładność i delikatność

¹ Braun Series 9 w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium. Testowana na 3-dniowym zaroście / Szczegóły na: www.braun.com/study-results

Może Cię zainteresować również to:

Znajdź golarkę elektryczną dla siebie

Braun golarki elektryczne

Dla gładkiego, nieskazitelnego golenia.

Braun Series 9

Braun Series 9

Najskuteczniejsza golarka na świecie¹. Jednocześnie wyjątkowo delikatna.¹Wyposażona w trymer pokryty tytanem.