Zgoda na pliki cookie

Przycinanie, golenie lub jedno i drugie – jaka metoda radzenia sobie z zarostem na twarzy jest najlepsza dla Ciebie?

Mając do dyspozycji całą gamę golarek i produktów do stylizacji marki Braun, wybór nie będzie łatwy.

Niezależnie od tego, czy preferujesz przyciętą brodę, czy golenie na gładko wybierz po prostu metodę usuwania włosów, która Ci najlepiej odpowiada.

Golenie na gładko

Ta metoda umożliwia golenie na gładko, które jest najszybszym sposobem na starannie wypielęgnowany wygląd każdego dnia. W tym przypadku nie chodzi o kwestię zarostu czy stylu, lecz o dokładne, gładkie golenie, które pozostawi Twoją skórę w stanie świeżości i komfortu. Firma Braun oferuje szeroki wybór golarek, począwszy od najlepszej wydajności Series 9 po nasze urządzenie mobilne (Mobile), proste i wygodne rozwiązanie na podróż. Oferujemy również specjalistyczne urządzenia zapewniające nowe doznania podczas golenia, jak modele °CoolTec i WaterFlex. Bez względu na to, czego konkretnie szukasz, marka Braun ma w zanadrzu golarkę odpowiednią dla Ciebie.

Golenie na gładko

Golarka Series 9 Pro marki Braun

Najskuteczniejsza golarka na świecie. Jednocześnie wyjątkowo delikatna.

Golarka Series 9 marki Braun

Przycinanie

Noszenie brody zaczyna być trendy! Aby dowiedzieć się, co najlepiej Ci pasuje, sprawdź naszą stronę „Kształty twarzy”, gdzie możesz znaleźć inspirację. Jeśli chcesz pielęgnować lub zapuszczać brodę, potrzebujesz narzędzia zdolnego sprostać temu zadaniu. Nasze trymery do zarostu opracowaliśmy w taki sposób, aby gwarantowały najwyższą precyzję działania. Wszystkie opcje pomogą Ci uzyskać styl, do którego dążysz.

Trymery Braun do zarostu w akcji

Braun trymer do zarostu

Właściwy trymer dla Twojej idealnej stylizacji

Braun beard trimmer

Przycinanie i golenie

Jeśli nie goliłeś się przez jakiś czas, możesz potrzebować najpierw strzyżenia. Dzięki temu zabiegowi golenie będzie potem płynniejsze. Do tego zadania polecamy wielofunkcyjną maszynkę do ciała Braun jako trymer oraz golarkę Braun Series do golenia. W przypadku wszystkich opisanych wyżej metod nie zapomnij po zakończeniu opłukać ogolony obszar, jak również wyczyścić używaną golarkę lub trymer.

Może Cię zainteresować również to:

Znajdź golarkę elektryczną dla siebie

Braun golarki elektryczne

Dla gładkiego, nieskazitelnego golenia.

Braun Series 9 Pro

Odkryj Braun Series 9 Pro

Najskuteczniejsza golarka na świecie.¹ Jednocześnie wyjątkowo delikatna. Wyposażona w trymer pokryty tytanem.
¹Testowana na 3-dniowym zaroście, w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium.