Zgoda na pliki cookie

Golarka do golenia na mokro i na sucho Series 8 8390cc z bazą Clean&Charge oraz etui podróżnym, srebrna

Golarka elektryczna Braun Series 8 zapewnia wysoką precyzję golenia i komfort skóry. Precyzyjna głowica wychwytuje włoski nawet w najtrudniejszych miejscach dla nienagannego efektu końcowego. Technologia soniczna generuje mikrowibracje, które umożliwiają poślizg głowicy golarki elektrycznej na skórze podczas golenia. Prezentowana golarka elektryczna umożliwia golenie na mokro i sucho. Teraz z akumulatorem o 20% większej mocy, a także z wyświetlaczem Pro z panelem kontroli pracy. Wszystkie maszynki do golenia Series 8 produkowane są w Niemczech i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić 7-letni okres eksploatacji.

Atuty

4 zsynchronizowane elementy golące

Specjalistyczny trymer

Specjalistyczny trymer

Wychwytuje płasko leżące włosy w trudnych miejscach.

Skin Guard

Skin Guard

Chroni skórę przy każdym pociągnięciu

2 x folia OptiFoil™

2 x folia OptiFoil™

Wychwytuje każdy włosek, zapewniając idealne golenie

Wydajność

Głowica 8D Flex

Głowica 8D Flex

Elastyczna głowica golarki poruszająca się w 8 kierunkach radzi sobie nawet z najbardziej problematycznymi konturami. Niezależnie poruszające się folie i trymer zamontowane są na ruchomej głowicy. Włosy przycinane są na długości aż 0,05 mm.

Zaawansowany, 32-bitowy chip

Zaawansowany, 32-bitowy chip

Dopasowuje moc golarki do zarostu tak, aby umożliwić golenie nawet najgęstszej brody.

Dopasowanie do gęstości zarostu

Dopasowanie do gęstości zarostu

Analizuje zarost, dopasowując odpowiednio swoją moc.

Technologia SyncroSonic wykorzystująca 30 000 cięć poprzecznych na minutę.

Technologia SyncroSonic wykorzystująca 30 000 cięć poprzecznych na minutę.

Wsparta przez technologię dźwiękową. Opatentowana technologia SyncroSonic firmy Braun analizuje Twój zarost i dostosowuje się do niego.

Pro Display

Wyświetlacz Pro

Wszystkie informacje potrzebne, aby golarka była wciąż jak nowa – dostępne na jednym wyświetlaczu.

Clean & Charge System

System Clean&Charge Pro

Golarka jak nowa każdego dnia. Baza Clean&Charge higienicznie czyści, smaruje, osusza i ładuje Twoją ładowarkę za dotknięciem przycisku.

Cechy

Precyzyjny trymer

Precyzyjny trymer

Zintegrowany i przyjazny dla skóry, precyzyjny trymer łatwo wysuwa się z tyłu obudowy golarki, umożliwiając dokładne kształtowanie baczków.

Blokada precyzyjnej głowicy

Blokada precyzyjnej głowicy

Łatwo dostępna blokada precyzyjnej głowicy unieruchamia w pełni elastyczną głowicę golarki w pięciu pozycjach, umożliwiając jeszcze bardziej dokładne golenie. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas golenia trudno dostępnych miejsc, np. linii żuchwy lub okolic nosa.

Bateria litowo-jonowa

Bateria litowo-jonowa

'Nasza najbardziej zaawansowana bateria litowo-jonowa. Teraz o 20% większej żywotności. Jedno naładowanie – jeden miesiąc golenia*. Szybkie ładowanie umożliwia jedno golenie już po 5 minutach.

Wet&Dry – na mokro i na sucho

Wet&Dry – na mokro i na sucho

Możesz golić się na sucho lub na mokro, przy użyciu wody, pianki lub żelu, aby uzyskać lepszy poślizg i uczucie jedwabistej gładkości.

100% waterproof

Pełna wodoodporność

Łatwe czyszczenie golarki pod wodą.

Automatic voltage adaption

Automatyczna adaptacja napięcia

Bezprzewodowe golenie

Etui podróżne

Co jest w pudełku

Golarka Series 8, srebrna

Golarka Series 8, srebrna

Baza Clean&Charge

Baza Clean&Charge

Wkład czyszczący do golarki Braun Series 3 ProSkin 3050cc

Wkład czyszczący (1 x)

Zapinane na zamek etui podróżne na golarkę Braun Series 8

Etui podróżne z zamkiem

Szczoteczka do oczyszczania

Szczoteczka do oczyszczania

Wtyczka SmartPlug

Wtyczka SmartPlug

Konserwacja

Folie i bloki ostrzy o wysokiej wydajności

Odzyskaj pełną wydajność golenia.

Znajdź właściwą folię i blok ostrzy

Wkład Clean&Charge

Znajdź właściwy wkład do Clean&Charge

Części zamienne

Znajdź części zamienne do golarki Series

Instrukcja obsługi

Pobierz instrukcję obsługi golarki Series 8 (PDF)

Najczęściej zadawane pytania

Braun Series 8 – najczęściej zadawane pytania

Czym różni się technologia folii od technologii golarek rotacyjnych?

Konstrukcja golarek rotacyjnych zakłada ich funkcjonowanie na zasadzie cyklicznych ruchów, podczas gdy golarki Braun wyposażone w folię wykorzystują wydajny ruch boczny na powierzchni skóry, zapewniając optymalną kontrolę i precyzję. Folie Braun chronią skórę przed podrażnieniem i zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem wygodnego i jak najdokładniejszego golenia.

Po co jest mi potrzebna baza czyszcząca, jeśli mogę myć moją golarkę pod bieżącą wodą?

Nasze testy udowodniły, że czyszczenie golarki za pomocą bazy Clean&Charge jest 10-krotnie bardziej higieniczne niż mycie pod bieżącą wodą. Ponadto jest wygodniejsze, tzn. za dotknięciem przycisku golarka jest automatycznie czyszczona, ładowana i smarowana.

Posiadam już bazę czyszczącą mojej poprzedniej golarki Braun (Pulsonic lub Synchro). Czy mogę używać go z nową golarką Series 8?

Nie, baza czyszcząca Series 8 to najnowsze rozwiązanie z linii Braun Clean&Charge i nie można go stosować zamiennie z poprzednimi modelami. Najnowsza baza czyszcząca stanowi najlepszą dostępną technologię w tego typu urządzeniach.

Hak często muszę wymieniać wkład uzupełniający do bazy czyszczącej?

Jeśli czyścisz swoją golarkę za pomocą bazy czyszczącej dwa razy w tygodniu, wymiana wkładu uzupełniającego będzie wymagana tylko co 2-3 miesiące, aby golarka działała jak nowa każdego dnia.

Czy istnieją jakieś zalecenia w kwestii golenia za pomocą elektrycznej golarki z folią?

Zalecamy golenie przed prysznicem. Rozciągnij lekko skórę, goląc brodę pod włos. Przez cały czas należy trzymać golarkę pod kątem prostym (90°) względem skóry. Naciskaj równomiernie, aby osiągnąć najwyższą dokładność i komfort golenia oferowane przez firmę Braun. Do przycinania baków, wąsów lub brody golarkę Series 8 wyposażono w zintegrowany precyzyjny trymer o wyjątkowej wydajności cięcia. Aby użyć tego wygodnego i dokładnego narzędzia, po prostu przesuń trymer do góry.

W jaki sposób czyścić golarkę?

Nowe golarki Braun Series 8 cc są wyposażone w bazę Clean&Charge, która, jak udowodniono, umożliwia bardziej higieniczne czyszczenie niż woda z kranu. Baza Clean&Charge: automatycznie czyści, ładuje i smaruje golarkę, zapewniając trwałą wydajność golenia. Wszystkie golarki Series 8 są także wodoodporne do głębokości 5 m, dzięki czemu masz pełną możliwość mycia.

Jak często wymieniać głowicę golącą?

Zalecamy wymianę wszystkich części tnących co 18 miesięcy. Aby utrzymać optymalną wydajność golarki, na wyświetlaczu umieściliśmy wskaźnik części zamiennych, informujący, kiedy należy wymienić elementy tnące.

Czy bateria ma efekt pamięci, podobnie jak w telefonach komórkowych czy laptopach?

Nie, golarki Series 8 zasilane są baterią litowo-jonową, która nie ma efektu pamięci. Można ją ponownie naładować w dowolnej chwili. Ponadto bateria ma niski współczynnik samowyładowania (w porównaniu z bateriami NiMh). Baterie litowo-jonowe są zatem, w przypadku golarek Braun, rozwiązaniem do zasilania bateryjnego o największej dostępnej mocy i trwałości.

Gdzie produkowane są golarki Series 8?

Podobnie jak w przypadku wszystkich golarek premium firmy Braun, Series 8 została w całości zaprojektowana, skonstruowana i wyprodukowana w Niemczech, co gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność. Wszystkie nasze golarki są projektowane i testowane pod kątem co najmniej 7-letniej wytrzymałości użytkowej, aby zapewnić Ci możliwość bezproblemowego i przyjemnego korzystania z wyjątkowych golarek Series 9 przez bardzo długi czas.

Oceny i recenzje

Obszar ten pozwala konsumentom wyrażać własne opinie i komentarze. Braun nie reprezentuje ani nie gwarantuje dokładności jakichkolwiek oświadczeń lub roszczeń dotyczących produktu złożonych tutaj, ani nie popiera żadnych opinii wyrażonych w tej sekcji.