W jaki sposób przycinać, aby uzyskać idealną stylizację

W jaki sposób przycinać, aby uzyskać idealną stylizację

Trymer do zarostu Braun świetnie nadaje się do stworzenia modnej stylizacji.

Obok przycinania pełnej brody, utrzymywania w ryzach autorskiego „efektu kilkudniowego zarostu” lub modelowania dowolnego innego stylu trymer do zarostu Braun świetnie nadaje się do stworzenia oryginalnej stylizacji. Połącz po prostu ogoloną głowę z jednodniowym zarostem i przycinaj go każdego dnia.

Krok 1

Aby utrzymać seksowny efekt kilkudniowego zarostu, ustaw trymer do zarostu Braun na najkrótszą długość. Przycinaj owłosienie codziennie, aby zarost nie przekształcił się w pełną brodę. Nie zapomnij też o możliwościach stylizacyjnych trymera do zarostu Braun, który może zapewnić Twojemu zarostowi precyzyjne kontury i schludny wygląd.

Krok 2

Aby dopełnić stylizację, obetnij włosy na krótko. Jest to nieco wymagający w pielęgnacji styl, lecz świetnie pasuje też do sympatycznego efektu kilkudniowego zarostu. Oczywiście możesz także skorzystać z funkcji stylizacyjnej trymera do zarostu Braun, aby golić modne wzory lub linie na ogolonej na krótko głowie.

Krok 3

Jako idealne połączenie subtelnego zarostu z krótko przyciętymi włosami fryzura ta idealnie pasuje do różnych stylów, zależnie od sposobu utrzymania. Od szorstkości poprzez wysublimowanie po zmysłowy urok – ta atrakcyjna kombinacja nie stwarza problemów w stylizacji i w modny i intrygujący sposób wyrazi Twoją indywidualność.

Może Cię zainteresować również to:

Wielofunkcyjny zestaw do stylizacji

Wielofunkcyjny zestaw do stylizacji

Stylizacja całego ciała. Bez wysiłku.

Trymer do zarostu

Profesjonalne trymery do zarostu

Profesjonalizm, precyzja i pełna kontrola.

Zgoda na pliki cookie