Modna broda, Czołowa 5 Wikibeardii

Modna broda, Czołowa 5 Wikibeardii

Serwis Shave your style uruchamia Wikibeardię – najlepszy poradnik stylizacji zarostu.

David Glover przedstawia pięć wybranych przez siebie stylów z Wikibeardii na sezon wiosenny – i pokazuje, jak je osiągnąć.

Hollywood

Ten kształt wąsów pasuje Brendanowi, ponieważ tak się składa, że ma on raczej drobne usta. Szerokość wąsa nad górną wargą nawet poprawia proporcje jego kształtu twarzy. „Brudny” cień wokół policzków i dolnej wargi pomaga podkreślić i wzmocnić podbródek i linię szczęki.

Uzyskaj ten styl

Dopuszczając gęsty porost wąsów, utrzymuj zarost na policzkach, podbródku i szyi na minimalnym poziomie. Następnie zacznij golić od góry, oczyszczając linie wąsów wychodzące poza kąciki ust. Przytnij i wyrównaj kontury wzdłuż górnej wargi, aby dopełnić efektu.

Serwis Shave your style uruchamia Wikibeardię: Hollywood

Myśliwy

Chociaż broda Dereka wygląda surowo i niedbale, w rzeczywistości została poddana starannej stylizacji, aby osiągnąć ten efekt. Przedłużany wąs na policzkach i brak wyrazistego konturu pod linią szczęki dodaje mu szorstkości, jednak modelowanie wokół ust i podbródka świadczy o uwadze poświęconej szczegółom podczas stylizacji.

Uzyskaj ten styl

Zapuść pełny zarost. Goląc zarost od góry, zaznacz kontury brody od strony policzków oraz wąsa. Przytnij i wyrównaj kontury zarostu nad górną wargą, aż do kącików ust. Ogól zarost pod dolną wargą, kierując się od kącików ust do środka i w dół w stronę podbródka. Powtórz tę czynność po obu stronach, pozostawiając pasek zarostu od wargi do podbródka.

Serwis Shave your style uruchamia Wikibeardię: Myśliwy

Kaczy kuper

To świetna stylizacja. Sprawdza się, bo Reginald ma rzadki zarost na policzkach i wokół ust, natomiast w okolicach żuchwy włosy rosną mu gęściej. W związku z tym może stopniowo zapuścić dłuższy zarost na podbródku, uzyskując tak zwany „kaczy kuper”.

Uzyskaj ten styl

Zapuść pełną brodę (może to zająć kilka tygodni). Przytnij zarost na policzkach oraz nad i pod wargami na krótko. Wybrawszy podbródek jako miejsce z najdłuższym zarostem, przycinaj, cieniując bokobrody wokół linii szczęki, od małej długości do coraz większej, kierując się w stronę podbródka. Na koniec wygol obszar pod szczęką i na szyi.

Serwis Shave your style uruchamia Wikibeardię: „Kaczy kuper”

Dirty

Pavel starannie wycyzelował linię zarostu wokół górnej wargi, aby nie podkreślać dodatkowo swoich pełnych ust i pociągłej twarzy. Ogólny efekt jest imponujący i dobrze przemyślany. Stanowi dobry kontrapunkt dla jego niesfornych dredów.

Uzyskaj ten styl

Na początku zapuść kilkudniowy pełny zarost. Dokładnie ogol szyję pod linią szczęki. Następnie zaznacz wklęsłą linię po obu stronach górnej wargi biegnącą od środka pod nosem po kąciki ust. W kolejnym kroku wygol wyraźną linię biegnącą od brzegu wąsów, przez policzki i wzdłuż wewnętrznej krawędzi baków. Na koniec zgol zarost wokół ust, nad górną i pod dolną wargą, pozostawiając pasek zarostu od dolnej wargi do podbródka.

Serwis Shave your style uruchamia Wikibeardię: „Dirty”

Wąs hollywoodzki

Te wąsy to prawdziwy manifest. Styl ten stał się znowu niezwykle popularny wraz z ewolucją kultury hipsterskiej. W stylu męskiego wizerunku z końca XIX wieku – do utrzymania tego charakterystycznego kształtu przedłużanych końcówek przyda Ci się odrobina pomady do wąsów.

Uzyskaj ten styl

Zapuść pełne, gęste wąsy, zaczesując je w stronę kącików ust. Zapuść końcówki. Przycinaj pojedyncze, wystające włoski, kierując się od środka górnej wargi w stronę kącików ust. Dokładnie wygol policzki, szyję i podbródek. Wedle upodobania możesz pozostawić w wybranych miejscach krótki, kilkudniowy zarost. Do poskromienia wąsów i nadania im pożądanego wydłużonego kształtu stosuj pomadę.

Serwis Shave your style uruchamia Wikibeardię: Wąs hollywoodzki

Może Cię zainteresować również to:

Wielofunkcyjny zestaw do stylizacji

Wielofunkcyjny zestaw do stylizacji

Stylizacja całego ciała. Bez wysiłku.

Trymer do zarostu

Profesjonalne trymery do zarostu

Profesjonalizm, precyzja i pełna kontrola.

Zgoda na pliki cookie