Jak czyścić i pielęgnować swoją golarkę

Jak czyścić i pielęgnować swoją golarkę

Odkryj przewodnik krok po kroku Braun i dowiedz się, jak pielęgnować swoją golarkę przy pomocy Braun Clean & Renew. Dowiedz się, jak czyścić ją profesjonalnie samemu.

1. Profesjonalne czyszczenie Golarka jak nowa za dotknięciem przycisku

Niektóre modele golarek Braun Series wyposażone są w urządzenie do czyszczenia Clean&Charge. Wystarczy, że naciśniesz przycisk, a ono automatycznie wyczyści, wysuszy i naładuje Twoją golarkę. Łatwo i w całkowicie higieniczny sposób.

Dowiedz się więcej
Profesjonalne czyszczenie Golarka jak nowa za dotknięciem przycisku

2. Czyszczenie ręczne Płukanie pod bieżącą ciepłą wodą

Prawie każdą golarkę Braun można szybko i łatwo wypłukać pod ciepłą bieżącą wodą. Efekt czyszczenia można poprawić, korzystając z odrobiny zwykłego mydła w płynie. I kolejna wskazówka: aby zapewnić swojej golarce optymalną konserwację, od czasu do czasu należy nasmarować nożyki kropelką oleju.

Czyszczenie ręczne Płukanie pod bieżącą ciepłą wodą
Czyszczenie szczoteczką

Czyszczenie szczoteczką

Po zdjęciu głowicy nożyki można łatwo wyczyścić szczoteczką. Gdy skończysz, włącz golarkę na dwie, trzy sekundy. Uwaga – nigdy nie czyść folii szczoteczką.

Czyszczenie sprayem

Czyszczenie sprayem

Spray do czyszczenia pomaga gruntownie wyczyścić Twoją golarkę, usuwając wszelkie ślady łoju skórnego. Po spryskaniu obu części nożyków nasiąknięte pozostałości łatwo usunąć.

3. Konserwacja Aby zachować 100% wydajność, wymieniaj wszystkie części tnące co 18 miesięcy

W ciągu 18 miesięcy zgoliłeś tyle samo włosów, ile źdźbeł trawy mieści się na boisku do piłki nożnej. To najwyższa pora, aby wymienić części nożyków golarki i ponownie cieszyć się 100% wydajnością urządzenia. Ponieważ folia i nożyki działają jak ramiona nożyc, po tak intensywnej eksploatacji nieuchronnie dochodzi do ich zużycia.

Konserwacja Aby zachować 100% wydajność, wymieniaj wszystkie części tnące co 18 miesięcy

Może Cię zainteresować również to:

Odkryj Braun Series 9 Pro

Odkryj Braun Series 9 Pro

Najlepsza golarka marki Braun, odnowiona dzięki głowicy ProHead. Skuteczna i delikatna przy każdym pociągnięciu. Niezależnie od tego, czy jest to zarost 1-, 3-, czy 7-dniowy.

Części zamienne

Braun części zamienne

Odzyskaj 100% wydajność golenia.

Zgoda na pliki cookie