Urządzenia dające efekt gładkiej skóry i przeznaczone do usuwania włosów

Nowe urządzenia dające efekt gładkiej skóry i przeznaczone do usuwania włosów

Generacja depilatorów

EW ostatnich latach dokonano dynamicznych postępów w depilacji. Od pierwszych urządzeń, które pomagały kobietom w codziennym usuwaniu włosów, po nowoczesne urządzenia, które działają nawet w wannie i pod prysznicem – depilatory stają się coraz bardziej wszechstronne!Urządzenia, jak depilatory Braun Silk-épil z technologią SensoSmart™, to kolejny krok w dziedzinie technologii kosmetycznych przygotowujących do zabiegów pielęgnacyjnych #BeautyRead

Czy masz bolesne doświadczenia ze starszymi urządzeniami do depilacji?

Jak Twój stary depilator sprzed 10 czy 15 lat? A może wciąż używasz starego urządzenia Twojej mamy? Po co dodatkowo utrudniać sobie zabiegi pielęgnacyjne skóry? Technologia firmy Braun rozwijana jest od wielu lat, dlatego otrzymujemy w pełni zaktualizowane technologie – systemy wodoodporne, szersze głowice do szybszego usuwania włosów, rolki masujące do obszarów wrażliwych i głowice obrotowe, które dostosowują się do krągłości ciała. To zupełnie nowe podejście do depilacji.

Pierwszy na świecie inteligentny depilator: SensoSmart™ zapewnia doskonałe wyniki już przy pierwszym użyciu.

Przedstawiając generację depilatorów wyposażonych w technologię SensoSmart™, firma Braun przekazuje Ci profesjonalne wskazówki.

Braun Silk-épil 9 z technologią SensoSmart™ w zastosowaniu

Inteligentny czujnik kieruje depilacją, zapewniając odpowiednią siłę nacisku, aby usuwać jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem. Czerwona lampka sygnalizuje, że naciskasz zbyt mocno i sugeruje dostosowanie siły nacisku tak, aby uzyskać wydajniejsze efekty depilacji.

Too much pressure

Za duzy nacisk

Good amount of pressure

Optymalny nacisk

Wskazówki i porady dotyczące depilacji

Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z urządzenia, zalecamy depilację wieczorną. Weź kąpiel lub ciepły prysznic. Zacznij od nóg, a zakończ na strefie bikini i pach – to najbardziej wrażliwe okolice, dlatego depilacja może być w nich najbardziej bolesna. Musisz wypracować taką kolejność czynności podczas rutynowej depilacji, która będzie dla Ciebie najlepsza. Nie spiesz się; rozluźnij się i stosuj wodoodporny depilator, dzięki czemu będziesz mogła używać go w wodzie.

Wskazówki i porady dotyczące depilacji

Może Cię zainteresować również to:

Braun Silk-épil Beauty Set

Braun Silk-épil Beauty Set

Poznaj potencjał nieustającej gładkości

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Najszybsza i najbardziej precyzyjna depilacja — jedwabiście gładka skóra nawet na 4 tygodnie.

Zgoda na pliki cookie