Jak prawidłowo robić peeling przed depilacją na zdrową i promienną skórę

Jak robić peeling?

Braun Silk-épil SkinSpa to połączenie depilatora ze szczoteczką do peelingu, które stanowi idealną kombinację umożliwiającą uzyskanie gładkiej skóry.

Szczoteczka do peelingu SkinSpa usuwa obumarłe komórki, wykonując ponad 3000 mikrowibracji na minutę, co czyni ją 4x bardziej wydajnym narzędziem niż zwykła szczoteczka manualna.

Krok 1 : Wybierz płyn do przemywania ciała lub preparat do peelingu o ulubionym zapachu.

Krok 2 : Wskocz pod prysznic lub zrelaksuj się w wannie.

Krok 3 : Daj sobie kilka minut na ochłonięcie i otworzenie się porów skórnych.

Weź kąpiel i zrelaksuj się

Krok 4 : Wykonaj peeling przy użyciu elektrycznej szczoteczki wygładzającej Silk-épil SkinSpa, podążając od kostek aż po klatkę piersiową.

Krok 5 : Następnie zastosuj odżywczy krem nawilżający, aby uzyskać końcowy efekt jedwabistej gładkości.

Szczoteczka wygładzająca Silk-épil SkinSpa – dla aksamitnej skóry

W jaki sposób uniknąć wrastania włosków?

Wrośnięty włos to taki, który zwinął się i rośnie w kierunku mieszka, tworząc mały i potencjalnie bolesny guzek. Wrastanie włosów często jest powodowane zbyt krótkim przycinaniem włosów przy goleniu. Aby uniknąć wrastania włosów, staraj się przeprowadzać regularny peeling – pomaga to usunąć obumarłe komórki skóry i "oczyszcza pole" dla włosów, które mogą wtedy rosnąć we właściwym kierunku. Niemniej jednak zalecamy wykonywanie peelingu raz na tydzień, a idealnie około 2 dni przed depilacją.

Rytuały pielęgnacyjne Remove & Restore zaprojektowane na nowo przez gwiazdę kosmetyki Abi Aksoy i lekarza dermatologa Benedettę Brazzini

Lekarz dermatolog Benedetta Brazzini

Gwiazda kosmetyki Abi Aksoy i lekarz dermatolog Benedetta Brazzini z jednej ze słynnych londyńskich klinik na Harley Street opracowały dwa rozpieszczające, jedyne w swoim rodzaju „rytuały” Remove & Restore. Nasze ekspertki nie tylko przedstawiają te wspaniałe zabiegi pielęgnacyjne, lecz również z pełnym przekonaniem potwierdzają imponujące rezultaty zapewniane przez Braun Silk-épil SkinSpa i z entuzjazmem odnoszą się do zmiany jakości w dziedzinie pielęgnacji skóry, jaką urządzenie to oferuje kobietom.
Wybierz pomiędzy szybkim rytuałem pielęgnacyjnym o poranku, gdy czasu jest niewiele, a bardziej relaksującą sesją wieczorną. Bez względu na to, który wariant wybierzesz, obie sesje zapewniają stymulujące sensorycznie doświadczenie, które odsuwa zmęczenie i poprzez zabieg Remove & Restore nadaje skórze większą gładkość i widocznie wyraźniejszy blask – a wszystko to dzięki urządzeniu Braun Silk-épil SkinSpa.

Może Cię zainteresować również to:

Braun Silk-épil Beauty Set

Braun Silk-épil Beauty Set

Poznaj potencjał nieustającej gładkości

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Depilatorach Silk-épil marki Braun

Najszybsza i najbardziej precyzyjna depilacja — jedwabiście gładka skóra nawet na 4 tygodnie.

Zgoda na pliki cookie