Idealny zestaw podróżny i kosmetyczny

Idealny zestaw podróżny i kosmetyczny

Akcesoria kosmetyczne do pielęgnacji urody podczas wakacji

Kto chciałby taszczyć ciężkie torby na wakacjach? Chodzi przecież o to, aby bagaż był lekki. Często jednak produkty kosmetyczne sporo ważą. Nie martw się! Możesz wyglądać dobrze i być zawsze gotowa, a Twój bagaż będzie nadal lekki dzięki naszym praktycznym zestawom podróżnym, które zmieszczą się nawet w bagażu podręcznym!

Braun FaceSpa Pro – idealny towarzysz pięknej cery.

Urządzenie Braun FaceSpa Pro spełnia wszystkie potrzebne funkcje – czyści, masuje twarz, depiluje, pomaga nakładać makijaż, a jeśli to konieczne również wykonać peeling. Sama zdecyduj, której z 6 głowic będziesz potrzebować, aby Twoja cera była świeża i promieniała zdrowiem. Ten poręczny depilator wraz z nakładką ochronną oraz szczoteczka do oczyszczania zmieszczą się do torebki. Nie zapomnij go spakować!

Braun BR 750 Satin Hair 7

Podróżowanie może negatywnie wpłynąć na stan Twoich włosów. Nadaj swoim włosom naturalny blask dzięki zaledwie kilku pociągnięciom szczotek Braun IONTEC. Są one wyjątkowo praktyczne – bezprzewodowe, w rozmiarze podróżnym i zmieszczą się do każdej torebki.

Suszarka podróżna marki Braun

Zwykła szczotka nie sprawi, że będziesz gotowa na specjalne wyjście. Po pełnym wrażeń dniu koniecznie musisz użyć suszarki, aby wystylizować włosy przed wyjściem. Nasza składana suszarka jest kompaktowa i lekka – to świetny towarzysz podróży.

Prostownica Braun Satin Hair 3 Style&Go

Zachwycaj urodą na wakacjach dzięki nowej, przyciągającej uwagę fryzurze. Na pewno nie będziesz żałować, że zabrałaś ze sobą prostownicę Braun Satin Hair 3 Style&Go, aby użyć jej na specjalne okazje. Nie daj się zwieść jej małym rozmiarom – to magiczne narzędzie pomoże Ci wykonać wiele różnorodnych fryzur. Etui podróżne ochroni Twoją torebkę przed nagrzanym urządzeniem.

Precyzyjne golenie i stylizowanie okolic bikini

Przygotuj się do plażowania! Zyskaj perfekcyjny wygląd w sam raz na plażę dzięki trymer Braun Silk-épil 3 w 1– nieodzownemu akcesorium na wakacje na plaży. Dzięki jego precyzyjnej głowicy pielęgnacja okolic bikini staje się łatwa, jak nigdy dotąd – masz do wyboru dwie różne głowice, które pozwolą Ci uzyskać precyzyjny efekt i wyraźne kontury.

Tych pięć lekkich i małych akcesoriów do pielęgnacji urody sprawi, że na pewno będziesz pięknie wyglądać podczas następnych wakacji. Udanej podróży!