Efekt jak z salonu kosmetycznego w domu

Efekt jak z salonu kosmetycznego w domu

Nie zawsze można znaleźć czas na wizytę u kosmetyczki. Nie musisz się już martwić – za pomocą odpowiednich urządzeń i produktów uzyskasz w domu rezultaty, jak w salonie kosmetycznym. Tutaj znajdziesz kilka wskazówek, jak zyskać lśniącą naturalnym blaskiem cerę bez wychodzenia z domu.

Braun Silképil SkinSpa – gładka skóra bez wychodzenia z domu

Pielęgnacja cery to tylko początek. Zadbaj o swoje ciało w domowym zaciszu.
Użyj urządzenia Braun Silk-épil SkinSpa pod prysznicem i włącz je do swojej codziennej pielęgnacji, aby uzyskać efekty, jak po wizycie w salonie kosmetycznym. Wykonaj peeling, depilację, golenie, przycinanie i masaż – dzięki różnym głowicom Twoja skóra pozostanie jedwabiście gładka i pozbawiona włosów.

Możesz również użyć nakładki do masażu głębokiego oraz szczoteczek do ciała z szeroką gamą peelingów kosmetycznych, kremów nawilżających, olejków do masażu – wszystko w zależności od potrzeb. Poniżej znajdziesz niektóre z zalecanych przez nas zastosowań urządzenia SkinSpa w domu:

Produkty, jakich można używać z nakładką do masażu głębokiego Pod prysznicem – olejek do masażu lub peeling

Użyj pod prysznicem nakładki do masażu głębokiego, aby pomóc poprawić krążenie krwi.

Po prysznicu – użyj urządzenia przed aplikacją kremu ujędrniającego lub antycellulitowego

Nakładka do masażu głębokiego to fantastyczne narzędzie do delikatnego masażu, które można zastosować razem z wygładzającym kremem antycellulitowym.

Po prysznicu – użyj z olejkiem do masażu

Dopieść swoje ciało za pomocą nakładki do masażu głębokiego z naturalnym olejkiem do masażu, aby doświadczyć relaksującego efektu spa w domu.

Produkty, jakich można używać ze szczoteczkami peelingującymi do ciała

Rozkoszuj się krótkim zabiegiem, aby zyskać skórę, jak po wizycie u kosmetyczki. Po depilacji zastosuj szczoteczkę do peelingu głębokiego lub delikatnego, aby usunąć obumarłe komórki skóry i ograniczyć wrastanie włosków. Peeling wspiera skuteczne wchłanianie przez skórę rewitalizujących lub nawadniających balsamów.

Pod prysznicem – użyj swojego ulubionego żelu pod prysznic lub peelingu. Wszystkich szczoteczek Silk-épil SkinSpa można używać w kąpieli lub pod prysznicem z żelem pod prysznic lub peelingiem. Szczoteczka do peelingu głębokiego jest przeznaczona do pozbywania się wrastających włosków – użyj jej z peelingiem w celu uzyskania głębszego efektu peelingu. Szczoteczka do peelingu delikatnego jest przeznaczona do delikatniejszych miejsc. Użyj jej ze swoim ulubionym żelem pod prysznic, aby zyskać jedwabiście gładką skórę.

Braun FaceSpa Pro – pielęgnacja skóry twarzy w domu

Braun FaceSpa Pro to dobry wybór – spełni wszystkie Twoje potrzeby podczas domowej pielęgnacji skóry. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek firmy Braun dotyczących produktów, jakich można używać z urządzeniem Braun FaceSpa Pro.

Używaj szczoteczki do twarzy w zabiegu
codziennego mycia twarzy

Używaj różnych szczoteczek do oczyszczania i peelingu ze swoim ulubionym produktem do peelingu jako istotnej części swoich codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Możesz również wybrać różne rodzaje szczoteczek, dostosowane do potrzeb Twojej skóry:

Codzienne oczyszczanie

W celu codziennego oczyszczania można stosować szczoteczki do oczyszczania delikatnego lub normalnego w zależności od wrażliwości Twojej skóry.

Głębokie oczyszczanie porów

W celu cotygodniowego dokładniejszego oczyszczania użyj szczoteczki do peelingu. Użyj szczoteczki do peelingu z odpowiednim żelem do peelingu, dostosowanym do Twojego rodzaju skóry.

Popraw wchłanianie kremów do twarzy

Po oczyszczaniu użyj nakładki witalizującej, aby poprawić efekty pielęgnacji za pomocą kremu i nie tylko.
Nakładka witalizująca zapewnia delikatny efekt peelingu, dzięki czemu Twoja skóra jest lepiej przygotowana do wchłaniania Twojego ulubionego kremu lub serum. Użyj jej, zanim nałożysz krem, aby w pełni wykorzystać dobroczynne działanie pielęgnacji skóry.

Rada od firmy Braun – spróbuj użyć nakładki witalizującej z kremem ujędrniająco-regenerującym Regenerist Micro-Sculpting marki Olay – idealny zestaw dla Twojej codziennej pielęgnacji. Możesz także używać jej tylko z wodą, aby zyskać gładszą skórę już po trzech zabiegach.

Nieskazitelna i równa aplikacja makijażu

Szczoteczki upiększającej Braun FaceSpa można używać ze wszystkimi produktami do makijażu, aby zyskać nieskazitelny efekt końcowy. Wypróbuj ją z podkładem w płynie, w tym ze zwykłym kremem BB lub CC, aby Twój makijaż nie pozostawiał nic do życzenia.

Możesz nałożyć podkład lub makijaż bezpośrednio na szczoteczkę upiększającą lub na twarz, a następnie go rozprowadzić. Krawędzie szczoteczki upiększającej idealnie sprawdzają się w delikatnym konturowaniu wokół takich obszarów, jak kości policzkowe i oczy. Wypłucz szczoteczkę po użyciu, aby zachować ją w dobrym stanie.

Nieskazitelnie gładka skóra od stóp do głów.