Jak równomiernie nakładać makijaż, aby zyskać nieskazitelną cerę

Jak równomiernie
nakładać makijaż,
aby zyskać nieskazitelną
cerę.
Braun – perfekcyjne rozprowadzanie makijażu.

Jeśli nie jesteś ekspertem w dziedzinie konturowania, pamiętaj, że rozprowadzenie ciemnych i jasnych odcieni, podkreślanie i konturowanie może czasem się nie udać. Nieprawidłowa technika może sprawić, że Twój makijaż będzie wyglądał nienaturalnie, a nawet nierówno. Nie martw się jednak. Nakładanie makijażu może być szybkie, proste i bezproblemowe. Prawidłowe rozprowadzenie makijażu to sekret perfekcyjnego konturowania.

To dziecinnie łatwe. Szczoteczka upiększająca – równowaga w dawaniu i braniu.

Uzyskaj perfekcyjny wygląd i opanuj rozprowadzanie makijażu za pomocą urządzenia Braun FaceSpa oraz szczoteczki upiększającej. Szczoteczka upiększająca pomaga rozprowadzić produkty do pielęgnacji cery. Doskonale sprawdza się w przypadku podkładów, kremów BB, kremów CC oraz wszelkich innych płynnych produktów do cery. Włókna szczoteczki nabierają dokładnie taką ilość produktu, jaka jest potrzebna i pozwalają uzyskać kolor poprzez nakładanie delikatnych, równomiernych warstw zamiast rozsmarowywania całości na raz.

Rozprowadź makijaż okrężnymi ruchami.

Aby zachować naturalny wygląd, szczoteczka upiększająca pomaga rozprowadzić bez wysiłku podkład czy makijaż – to znaczy, nałożyć go małymi ruchami okrężnymi wprost na Twoją skórę. Za pomocą urządzenia Braun FaceSpa można łatwo zaaplikować produkty niezależnie od miejsca.

Dostań się do trudno dostępnych miejsc.

Użyj zaokrąglonych krawędzi, aby dotrzeć do trudno dostępnych lub delikatnych miejsc wokół oczu i uzyskać nieskazitelny wygląd podkładu.

  1. 1. skazy
  2. 2. opuchnięcia
  3. 3. worki pod oczami
  4. 4. zaczerwienienia
  5. 5. ciemniejsze miejsca
Nawilżaj i chroń.

Niezależnie od rodzaju skóry bardzo ważna jest prawidłowa ochrona skóry oraz przygotowanie przed rozpoczęciem nakładania makijażu. Wybierz lekki krem lub żel nawilżający do regularnego stosowania. Tej samej szczoteczki upiększającej można także użyć do aplikowania kremu nawilżającego, aby uzyskać nieskazitelny wygląd cery.

Umyj po zakończeniu.

Po prostu umyj szczoteczkę po użyciu, aby zachować ją w dobrym stanie.

Zobacz, jak urządzenie wielofunkcyjne Braun FaceSpa ułatwia dbanie o cerę. Zawsze jesteś gotowa, aby wyglądać perfekcyjnie.
Precyzyjna depilacja twarzy.

Niemal wszystkie kobiety martwią się włoskami na twarzy, które rosną w większości wypadków wokół warg, na brodzie oraz linii szczęki, a także w okolicach brwi. Jeśli znajdziesz te małe włoski w niepożądanych miejscach, po prostu zmień głowicę: użyj depilatora do twarzy Braun FaceSpa, aby usunąć je precyzyjnie i dokładnie.

Czysty start.

Zawsze pamiętaj, aby zaczynać od czystej twarzy. Szczoteczki do oczyszczania Braun FaceSpa działają 6 x lepiej niż ręczne oczyszczanie*. Użyj różnych szczoteczek, aby perfekcyjnie dopasować je do potrzeb swojej skóry.


(*w zależności od typu szczoteczki)