Dlaczego Braun jest najlepszy dla skóry wrażliwej

Dlaczego Braun jest najlepszy dla skóry wrażliwej

Unikanie podrażnień skóry może stać się jednym z Twoich głównych priorytetów. Tylko bez paniki. Stosując proste wskazówki w codziennym rytuale, możesz zmniejszyć ryzyko wystąpienia podrażnień po goleniu.

Powód nr 1

Najlepsze rozwiązanie dla Twojej skóry

Wybór odpowiedniej golarki i stosowanie właściwych technik ma ogromne znaczenie dla uniknięcia wrastania włosów i guzków po goleniu oraz dla ograniczenia podrażnień. Niektóre golarki elektryczne kumulują ciepło w głowicy, co powoduje zapalenia i podrażnienia skóry. Dzięki marce Braun zyskasz najlepszą jakość golenia, sprzęt dostosowany do potrzeb Twojej skóry i wydajność, na której możesz polegać:

Wybierz Braun Series 9. Najskuteczniejsza golarka na świecie*. Jednocześnie wyjątkowo delikatna.

Pionierska technologia i wyjątkowa niezawodność – to golarka, która niezwykle wydajnie usuwa zarost, pozostawiając przy tym skórę praktycznie bez podrażnień.
Golarka Braun Series 9

Albo wypróbuj golarki Braun °CoolTec z jedyną na świecie technologią aktywnego chłodzenia.

Wystarczy włączyć funkcję chłodzenia. Niesamowite uczucie. W znaczącym stopniu niweluje efekt podrażnienia przy goleniu. Technologia, która znalazła pełne uznanie czołowych dermatologów.
Braun °CoolTec

A może zdecydujesz się na całkowicie odmienne doświadczenie golenia elektrycznego: golarki Braun Series 3 ProSkin.

Zasilana akumulatorowo golarka elektryczna Braun Series 3 ProSkin z folią umożliwia jeszcze szybsze golenie, zapewniając skórze doskonały komfort*. 3 elementy kontrolujące siłę nacisku dostosowują się do każdego załamania kształtu twarzy, a specjalistyczna technologia MicroGrip wychwytuje więcej włosków już za pierwszym pociągnięciem*.
Braun Series 3 ProSkin

* w porównaniu z Braun Series 3. Testowane na 3-dniowym zaroście.

Powód nr 2

Na mokro i na sucho – wybór należy do Ciebie

Korzystanie z pianki lub żelu to sprawdzony sposób na znaczne zmiękczenie skóry, przez co staje się ona mniej podatna na podrażnienia w goleniu. Jeśli jednak wolisz zrobić to na sucho bez pianki, zalecamy nie myć twarzy przed goleniem, ponieważ skóra ma tendencję do nieznacznego puchnięcia po umyciu. W obu przypadkach pamiętaj, że musisz stosować nacisk, lecz nie możesz przyciskać zbyt mocno, ponieważ zwiększa to ryzyko wystąpienia wysypki po goleniu.

Powód nr 3

Zaawansowana technologia – gruntowna i inteligentna

Zacznijmy od rzeczy oczywistych: wszystkie golarki Braun w przeciwieństwie do golarek rotacyjnych tną w linii prostej, a nie kolistej. Uważamy, że ten ruch golenia jest bardziej intuicyjny i wydajny. Test przeprowadzony przez niezależny instytut dowodzi m.in. że Series 9 wychwytuje więcej włosów za jednym pociągnięciem niż jakakolwiek inna golarka*

Ponadto golarki Braun Series 9 i Series 7 jako jedyne na świece wyposażone są w inteligentną technologię dźwiękową, która analizuje gęstość Twojego zarostu 160 razy na minutę i dostosowuje się do niego automatycznie. Golarka zapewnia dodatkową moc tam, gdzie jest ona potrzebna, aby wykonać mniej pociągnięć i zapewnić golenie bardziej dostosowane do Twoich potrzeb.

Powłoka tytanowa

Inteligentna technologia dźwiękowa

Powód nr 4

Bezkompromisowa dokładność i delikatność

Mniejsza ilość pociągnięć minimalizuje ryzyko podrażnień, to takie oczywiste. Dlatego wielu mężczyzn o skórze wrażliwej stawia na wydajność elektrycznych golarek Braun.

W celu uzyskania maksymalnej ochrony skóry firma Braun używa ultra cienkiej folii, która oddziela Twoją skórę od super ostrych ostrzy. Każda folia posiada wyjątkową formę z 1064 ergonomicznie ukształtowanymi dziurkami, które wychwytują każdy włos pod idealnym kątem. Dzięki temu cieszysz się gładkością, jakiej pragniesz, mimo, że skóra nie ma bezpośredniej styczności z ostrzami.

* Braun Series 9 w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium. Testowana na 3-dniowym zaroście / Szczegóły na: www.braun.com/study-results