Idealny zestaw podróżny i kosmetyczny

Idealny zestaw podróżny i kosmetyczny

Akcesoria kosmetyczne do pielęgnacji urody podczas wakacji

Kto chciałby taszczyć ciężkie torby na wakacjach? Chodzi przecież o to, aby bagaż był lekki. Często jednak produkty kosmetyczne sporo ważą. Nie martw się! Możesz wyglądać dobrze i być zawsze gotowa, a Twój bagaż będzie nadal lekki dzięki naszym praktycznym zestawom podróżnym, które zmieszczą się nawet w bagażu podręcznym!

Braun FaceSpa Pro – idealny towarzysz pięknej cery.

Urządzenie Braun FaceSpa Pro spełnia wszystkie potrzebne funkcje – czyści, masuje twarz, depiluje, pomaga nakładać makijaż, a jeśli to konieczne również wykonać peeling. Sama zdecyduj, której z 6 głowic będziesz potrzebować, aby Twoja cera była świeża i promieniała zdrowiem. Ten poręczny depilator wraz z nakładką ochronną oraz szczoteczka do oczyszczania zmieszczą się do torebki. Nie zapomnij go spakować!

Dowiedz się więcej
Braun FaceSpa – idealny towarzysz pięknej cery.

Braun BR 750 Satin Hair 7

Podróżowanie może negatywnie wpłynąć na stan Twoich włosów. Nadaj swoim włosom naturalny blask dzięki zaledwie kilku pociągnięciom szczotek Braun IONTEC. Są one wyjątkowo praktyczne – bezprzewodowe, w rozmiarze podróżnym i zmieszczą się do każdej torebki.

Dowiedz się więcej
Braun BR 750 Satin Hair 7

Suszarka podróżna marki Braun

Zwykła szczotka nie sprawi, że będziesz gotowa na specjalne wyjście. Po pełnym wrażeń dniu koniecznie musisz użyć suszarki, aby wystylizować włosy przed wyjściem. Nasza składana suszarka jest kompaktowa i lekka – to świetny towarzysz podróży.

Dowiedz się więcej
Suszarka podróżna marki Braun
Zgoda na pliki cookie