Efekt jak z salonu kosmetycznego w domu

Efekt jak z salonu kosmetycznego w domu

Nie zawsze można znaleźć czas na wizytę u kosmetyczki.

Nie musisz się już martwić – za pomocą odpowiednich urządzeń i produktów uzyskasz w domu rezultaty, jak w salonie kosmetycznym. Tutaj znajdziesz kilka wskazówek, jak zyskać lśniącą naturalnym blaskiem cerę bez wychodzenia z domu.

Braun Silképil SkinSpa –gładka skóra bez wychodzenia z domu

Pielęgnacja cery to tylko początek. Zadbaj o swoje ciało w domowym zaciszu. Użyj urządzenia Braun Silk-épil SkinSpa pod prysznicem i włącz je do swojej codziennej pielęgnacji, aby uzyskać efekty, jak po wizycie w salonie kosmetycznym. Wykonaj peeling, depilację, golenie, przycinanie i masaż – dzięki różnym głowicom Twoja skóra pozostanie jedwabiście gładka i pozbawiona włosów.
Możesz również użyć nakładki do masażu głębokiego oraz szczoteczek do ciała z szeroką gamą peelingów kosmetycznych, kremów nawilżających, olejków do masażu – wszystko w zależności od potrzeb. Poniżej znajdziesz niektóre z zalecanych przez nas zastosowań urządzenia SkinSpa w domu:

Braun Silképil SkinSpa – gładka skóra bez wychodzenia z domu

Produkty, jakich można używać z nakładką do masażu głębokiego

Pod prysznicem – olejek do masażu lub peeling
Użyj pod prysznicem nakładki do masażu głębokiego, aby pomóc poprawić krążenie krwi.
Po prysznicu – użyj urządzenia przed aplikacją kremu ujędrniającego lub antycellulitowego
Nakładka do masażu głębokiego to fantastyczne narzędzie do delikatnego masażu, które można zastosować razem z wygładzającym kremem antycellulitowym.
Po prysznicu – użyj z olejkiem do masażu
Dopieść swoje ciało za pomocą nakładki do masażu głębokiego z naturalnym olejkiem do masażu, aby doświadczyć relaksującego efektu spa w domu.

Produkty, jakich można używać z nakładką do masażu głębokiego

Produkty, jakich można używać ze szczoteczkami peelingującymi do ciała

Rozkoszuj się krótkim zabiegiem, aby zyskać skórę, jak po wizycie u kosmetyczki. Po depilacji zastosuj szczoteczkę do peelingu głębokiego lub delikatnego, aby usunąć obumarłe komórki skóry i ograniczyć wrastanie włosków. Peeling wspiera skuteczne wchłanianie przez skórę rewitalizujących lub nawadniających balsamów.
Pod prysznicem – użyj swojego ulubionego żelu pod prysznic lub peelingu. Wszystkich szczoteczek Silk-épil SkinSpa można używać w kąpieli lub pod prysznicem z żelem pod prysznic lub peelingiem. Szczoteczka do peelingu głębokiego jest przeznaczona do pozbywania się wrastających włosków – użyj jej z peelingiem w celu uzyskania głębszego efektu peelingu. Szczoteczka do peelingu delikatnego jest przeznaczona do delikatniejszych miejsc. Użyj jej ze swoim ulubionym żelem pod prysznic, aby zyskać jedwabiście gładką skórę.

Produkty, jakich można używać ze szczoteczkami peelingującymi do ciała

Braun FaceSpa Pro –pielęgnacja skóry twarzy w domu

Braun FaceSpa Pro to dobry wybór – spełni wszystkie Twoje potrzeby podczas domowej pielęgnacji skóry. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek firmy Braun dotyczących produktów, jakich można używać z urządzeniem Braun FaceSpa Pro.

Braun FaceSpa – pielęgnacja skóry twarzy w domu

Używaj szczoteczki do twarzy w zabiegu codziennego mycia twarzy

Używaj różnych szczoteczek do oczyszczania i peelingu ze swoim ulubionym produktem do peelingu jako istotnej części swoich codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Możesz również wybrać różne rodzaje szczoteczek, dostosowane do potrzeb Twojej skóry:

Codzienne oczyszczanie z Braun

Codzienne oczyszczanie

W celu codziennego oczyszczania można stosować szczoteczki do oczyszczania delikatnego lub normalnego w zależności od wrażliwości Twojej skóry.

Głębokie oczyszczanie porów z Braun

Głębokie oczyszczanie porów

W celu cotygodniowego dokładniejszego oczyszczania użyj szczoteczki do peelingu. Użyj szczoteczki do peelingu z odpowiednim żelem do peelingu, dostosowanym do Twojego rodzaju skóry.

Popraw wchłanianie kremów do twarzy

Po oczyszczaniu użyj nakładki witalizującej, aby poprawić efekty pielęgnacji za pomocą kremu i nie tylko. Nakładka witalizująca zapewnia delikatny efekt peelingu, dzięki czemu Twoja skóra jest lepiej przygotowana do wchłaniania Twojego ulubionego kremu lub serum. Użyj jej, zanim nałożysz krem, aby w pełni wykorzystać dobroczynne działanie pielęgnacji skóry.
Rada od firmy Braun – spróbuj użyć nakładki witalizującej z kremem ujędrniająco-regenerującym Regenerist Micro-Sculpting marki Olay – idealny zestaw dla Twojej codziennej pielęgnacji. Możesz także używać jej tylko z wodą, aby zyskać gładszą skórę już po trzech zabiegach.

Nieskazitelna i równa aplikacja makijażu

Szczoteczki upiększającej Braun FaceSpa można używać ze wszystkimi produktami do makijażu, aby zyskać nieskazitelny efekt końcowy. Wypróbuj ją z podkładem w płynie, w tym ze zwykłym kremem BB lub CC, aby Twój makijaż nie pozostawiał nic do życzenia.
Możesz nałożyć podkład lub makijaż bezpośrednio na szczoteczkę upiększającą lub na twarz, a następnie go rozprowadzić. Krawędzie szczoteczki upiększającej idealnie sprawdzają się w delikatnym konturowaniu wokół takich obszarów, jak kości policzkowe i oczy. Wypłucz szczoteczkę po użyciu, aby zachować ją w dobrym stanie.

Nieskazitelna i równa aplikacja makijażu

Może Cię zainteresować również to:

Braun Silk-épil Beauty Set

Braun Silk-épil Beauty Set

Poznaj potencjał nieustającej gładkości

Braun FaceSpa Pro

Braun FaceSpa Pro

Pierwsze na świecie urządzenie typu „wszystko w jednym”

Zgoda na pliki cookie