Jak zadbać o swoją skórę

Jak zadbać o swoją skórę

Wskazówki dotyczące pielęgnacji urody

Pełna blasku, promienna skóra dodaje Ci pewności siebie i możesz wtedy stawić czoła dowolnemu wyzwaniu: atrakcyjne nowe bikini, mini na parkiet czy zabójcza spódnica ołówkowa do biura. Zainspiruj się, aby uwydatnić całe piękno Twoich nóg.

Dlaczego powinnam robić peeling?

Po depilacji peeling pomaga odświeżyć wygląd powierzchni skóry poprzez usunięcie obumarłych komórek skóry, by odsłonić gładszą warstwę skóry pod spodem. Zapobiega również zatykaniu się mieszków, a tym samym nieestetycznemu zjawisku wrastania włosów. Dla optymalnych efektów depilacji korzystaj z Braun Silk-épil SkinSpa – depilatora i urządzenia do peelingu w jednym. Szczoteczka do peelingu usuwa obumarłe komórki dzięki ponad 3000 mikrowibracji na minutę, dając lepsze i bardziej wyrównane rezultaty niż w przypadku peelingu manualnego.

Dlaczego powinnam robić peeling?

Wskazówki dotyczące opalania

Stopniowo i bezpiecznie nabieraj naturalnej opalenizny, chroniąc skórę balsamem przeciwsłonecznym o wysokim współczynniku. Oszukaj naturę przy pomocy sztucznego opalacza. Wybierz krem nawilżający z zintegrowanymi opalaczami, aby uniknąć nierównych rezultatów wynikających z niezręcznej aplikacji. Zapewni Ci delikatnie i powoli rozwijającą się opaleniznę oraz nawilżenie, którego skóra potrzebuje latem dla naturalnego, muśniętego słońcem wyglądu. Latem depilacja jest lepszym rozwiązaniem niż stosowanie wosku ze względu na to, że jej łagodne oddziaływanie na skórę nie pozbawi Twoich pięknych, gładkich nóg opalenizny.

Wskazówki dotyczące opalania

Wskazówki dotyczące nawilżania

Wiodąca wizażystka Patricia O’Neill twierdzi: „Gdy jestem na sesji zdjęciowej, zawsze każę modelkom posmarować nogi balsamem do ciała. To zasadnicza czynność dla uzyskania pełnej blasku, gładkiej skóry, która składa się na idealny efekt końcowy zdjęć. Poza tym nadaje połysk, który dobrze wychodzi na fotografiach w świetle fleszy lub w naturalnym słońcu”. Zamknij wilgoć w swojej skórze dzięki olejkowi do ciała. Zastosuj go nie później niż 5 minut po wyjściu spod prysznica. Nie tylko zapewni doskonałe nawodnienie skóry, lecz doda jej również olśniewającego blasku.

Wskazówki dotyczące nawilżania

Rytuały pielęgnacyjne Remove & Restore zaprojektowane na nowo przez gwiazdę kosmetyki Abi Aksoy i lekarza dermatologa Benedettę Brazzini

Lekarz dermatolog Benedetta Brazzini

Gwiazda kosmetyki Abi Aksoy i lekarz dermatolog Benedetta Brazzini z jednej ze słynnych londyńskich klinik na Harley Street opracowały dwa rozpieszczające, jedyne w swoim rodzaju „rytuały” Remove & Restore. Nasze ekspertki nie tylko przedstawiają te wspaniałe zabiegi pielęgnacyjne, lecz również z pełnym przekonaniem potwierdzają imponujące rezultaty zapewniane przez Braun Silk-épil SkinSpa i z entuzjazmem odnoszą się do zmiany jakości w dziedzinie pielęgnacji skóry, jaką urządzenie to oferuje kobietom.
Wybierz pomiędzy szybkim rytuałem pielęgnacyjnym o poranku, gdy czasu jest niewiele, a bardziej relaksującą sesją wieczorną. Bez względu na to, który wariant wybierzesz, obie sesje zapewniają stymulujące sensorycznie doświadczenie, które odsuwa zmęczenie i poprzez zabieg Remove & Restore nadaje skórze większą gładkość i widocznie wyraźniejszy blask – a wszystko to dzięki urządzeniu Braun Silk-épil SkinSpa.

Może Cię zainteresować również to:

Braun Silk-épil Beauty Set

Braun Silk-épil Beauty Set

Poznaj potencjał nieustającej gładkości

Braun FaceSpa Pro

Braun FaceSpa Pro

Pierwsze na świecie urządzenie typu „wszystko w jednym”

Zgoda na pliki cookie