Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL z 5 dodatkami: szeroką głowicą, 2 precyzyjnymi głowicami, maszynką do golenia Venus i etui podróżnym

  • Rok gładkiej skóry. Widoczne efekty w zaledwie 3 tygodnie.¹

  • Optymalnie dostosowana do każdej części ciała moc dzięki profesjonalnej technologii SkinPro 2.0 (SensoAdapt™), która automatycznie i nieustannie dopasowuje intensywność działania do kolorytu skóry.

  • Najszybsze urządzenie IPL marki Braun, które zapewnia mniej pominiętych miejsc. Błyska nawet 125 razy na minutę, co usprawnia zabieg i pozwala dotrzeć do większej ilości miejsc na skórze.

  • Delikatny dla skóry dzięki dwóm trybom delikatnym, które zmniejszają intensywność światła, zapewniając łagodniejsze działanie we wrażliwych miejscach, takich jak twarz, pachy czy okolice bikini.

  • Głowice standardowa, precyzyjna i szeroka do zabiegów na całym ciele – od nóg, ramion, klatki piersiowej i pleców po twarz, pachy i okolice bikini.

  • Zarejestruj swój produkt i uzyskaj 5 lat gwarancji.

Silk-expert Pro 5

Rok gładkiej skóry w domu¹

– od stóp do głów.

Silk-expert Pro 5
SkinPro 2.0 (SensoAdapt™)²

SkinPro 2.0 (SensoAdapt™)²

Koloryt skóry różni się zależnie od obszaru ciała, dlatego czujnik SkinPro 2.0 (SensoAdapt™)(z filtrem UV) nieustannie odczytuje odcień skóry na poszczególnych częściach ciała i automatycznie dostosowuje moc każdego błysku.

Widoczne rezultaty nawet przez 6 miesięcy

Widoczne efekty w zaledwie 3 tygodnie¹

Efekt przez rok.¹ Korzystaj z urządzenia raz na tydzień przez 3 tygodnie, aby zauważyć pierwsze rezultaty.

Skuteczność i delikatność

Skuteczność i delikatność

Czujnik SkinPro 2.0 nieustannie – 80 razy na sekundę – odczytuje koloryt skóry i automatycznie dopasowuje do niego intensywność światła, aby zapewnić idealną równowagę między szybkimi efektami a delikatnością dla skóry.

Dokładność od stóp do głów

Dokładność od stóp do głów

To urządzenie IPL jest wyposażone w precyzyjne nasadki do mniejszych, bardziej wrażliwych obszarów ciała, takich jak twarz i miejsca intymne (w tym w tym wzgórek łonowy, wargi sromowe większe, krocze i okolice odbytu), a także w standardową nasadkę, idealną do pach, oraz szeroką nasadkę do większych obszarów ciała, np. klatki piersiowej i ud.

Gładka skóra nawet w delikatnych miejscach

Gładka skóra nawet w delikatnych miejscach

Za dotknięciem przycisku 2 tryby do skóry wrażliwej dostosowują intensywność światła, aby zapewnić długotrwałą gładkość skóry nawet we wrażliwych i delikatnych miejscach. To idealne rozwiązanie również dla początkujących użytkowników.

Mniej pominiętych obszarów

Mniej pominiętych obszarów

Silk-expert Pro 5 to najszybsze urządzenie IPL marki Braun – emituje błysk nawet co 0,5 sekundy. Dzięki stale emitowanym szybkim błyskom można sprawnie przesuwać urządzenie po skórze i zmniejszyć liczbę pominiętych miejsc.

10 poziomów intensywności

10 poziomów intensywności

Czujnik SkinPro 2.0 (SensoAdapt™) precyzyjnie wykrywa nawet najdrobniejsze różnice w kolorycie skóry na ciele i odpowiednio dobiera jeden z 10 poziomów intensywności. Zapewnia w ten sposób idealne dopasowanie mocy i długotrwałe rezultaty bez wychodzenia z domu.

Trwałość na lata

Trwałość na lata

Urządzenie Silk-expert Pro 5 emituje 400 000 błysków, co stanowi odpowiednik 22 lat zabiegów na całym ciele³.

Dowiedz się, czy urządzenie IPL jest dla Ciebie odpowiednie

Dowiedz się, czy urządzenie IPL jest dla Ciebie odpowiednie

Urządzenie Braun IPL jest odpowiednie do skóry o różnym kolorycie – od jasnego do średnio ciemnego – z włosami w różnych odcieniach, od naturalnego blond po ciemnobrązowy lub czarny. Technologia IPL jest mniej odpowiednia do włosów w kolorze jasnym blond, rudym, siwym i białym, ponieważ zawierają one mniej melaniny, która pochłania światło.

¹ Przy przestrzeganiu planu zabiegów. Indywidualne wyniki mogą się różnić.
² Technologia współdzielona z firmą Cyden.
³ Nie jest to gwarancja na cały okres użytkowania urządzenia.

Co jest w pudełku

expand and collapse icon

Oceny i recenzje

Zgoda na pliki cookie