Silk-expert Pro 5 PL5154 IPL z 3 dodatkami: precyzyjną głowicą, maszynką do golenia Venus i miękką kosmetyczką

  • Do 6 miesięcy gładkiej skóry w domu. Widoczna redukcja owłosienia w zaledwie 4 tygodnie¹.

  • Optymalnie dostosowana do każdej części ciała moc dzięki profesjonalnej technologii SkinPro 2.0 (SensoAdapt™), która automatycznie i nieustannie dopasowuje intensywność działania do kolorytu skóry.

  • Najszybsze urządzenie IPL marki Braun, które zapewnia mniej pominiętych miejsc. Błyska nawet 125 razy na minutę, co usprawnia zabieg i pozwala dotrzeć do większej ilości miejsc na skórze.

  • Delikatny dla skóry dzięki dwóm trybom delikatnym, które zmniejszają intensywność światła, zapewniając łagodniejsze działanie we wrażliwych miejscach, takich jak twarz, pachy czy okolice bikini.

  • Różne głowice do zabiegów od stóp do głów. Głowica standardowa do pach i łydek oraz precyzyjna głowica do twarzy i okolic bikini.

Silk-expert Pro 5

Do 6 miesięcy wyjątkowo gładkiej skóry w domu¹

– od stóp do głów.

Silk-expert Pro 5
SkinPro 2.0 (SensoAdapt™)²

SkinPro 2.0 (SensoAdapt™)²

Koloryt skóry różni się zależnie od obszaru ciała, dlatego czujnik SkinPro 2.0 (SensoAdapt™)(z filtrem UV) nieustannie odczytuje odcień skóry na poszczególnych częściach ciała i automatycznie dostosowuje moc każdego błysku.

Widoczne rezultaty nawet przez 6 miesięcy

Widoczne rezultaty nawet przez 6 miesięcy

Najlepsza w swojej klasie moc zapewniająca widoczną redukcję owłosienia w zaledwie 4 tygodnie z efektem utrzymującym się nawet 6 miesięcy¹. Korzystaj z urządzenia raz na tydzień przez miesiąc, aby zauważyć pierwsze efekty oraz zyskać gładką skórę na długo. Alternatywa dla laserowego usuwania włosów.

Skuteczność i delikatność

Skuteczność i delikatność

Czujnik SkinPro 2.0 nieustannie – 80 razy na sekundę – odczytuje koloryt skóry i automatycznie dopasowuje do niego intensywność światła, aby zapewnić idealną równowagę między szybkimi efektami a delikatnością dla skóry.

Dokładność od stóp do głów

Dokładność od stóp do głów

To urządzenie IPL jest wyposażone w precyzyjne nasadki do mniejszych, bardziej wrażliwych obszarów ciała, takich jak twarz i miejsca intymne (w tym wzgórek łonowy, wargi sromowe większe, krocze i okolice odbytu), a także w standardową nasadkę, idealną do pach.

Gładka skóra nawet w delikatnych miejscach

Gładka skóra nawet w delikatnych miejscach

Za dotknięciem przycisku 2 tryby do skóry wrażliwej dostosowują intensywność światła, aby zapewnić długotrwałą gładkość skóry nawet we wrażliwych i delikatnych miejscach. To idealne rozwiązanie również dla początkujących użytkowników.

Mniej pominiętych obszarów

Mniej pominiętych obszarów

Silk-expert Pro 5 to najszybsze urządzenie IPL marki Braun – emituje błysk nawet co 0,5 sekundy. Dzięki stale emitowanym szybkim błyskom można sprawnie przesuwać urządzenie po skórze i zmniejszyć liczbę pominiętych miejsc.

10 poziomów intensywności

10 poziomów intensywności

Czujnik SkinPro 2.0 (SensoAdapt™) precyzyjnie wykrywa nawet najdrobniejsze różnice w kolorycie skóry na ciele i odpowiednio dobiera jeden z 10 poziomów intensywności. Zapewnia w ten sposób idealne dopasowanie mocy i długotrwałe rezultaty bez wychodzenia z domu.

Trwałość na lata

Trwałość na lata

Urządzenie Silk-expert Pro 5 emituje 400 000 błysków, co stanowi odpowiednik 22 lat zabiegów na całym ciele³. Zapewnia poziom mocy do 6 J/cm² – to szybki sposób na uzyskanie trwałej, widoczne redukcji owłosienia.

Dowiedz się, czy urządzenie IPL jest dla Ciebie odpowiednie

Dowiedz się, czy urządzenie IPL jest dla Ciebie odpowiednie

Urządzenie Braun IPL jest odpowiednie do skóry o różnym kolorycie – od jasnego do średnio ciemnego – z włosami w różnych odcieniach, od naturalnego blond po ciemnobrązowy lub czarny. Technologia IPL jest mniej odpowiednia do włosów w kolorze jasnym blond, rudym, siwym i białym, ponieważ zawierają one mniej melaniny, która pochłania światło.

¹ 74% redukcja owłosienia po 12 cotygodniowych zabiegach (łączna wartość dla okolic bikini, nóg i pach). Indywidualne wyniki mogą być zróżnicowane.
² Technologia współdzielona z firmą Cyden.
³ Nie jest to gwarancja na cały okres użytkowania urządzenia.

Co jest w pudełku

expand and collapse icon

Oceny i recenzje

Zgoda na pliki cookie