Zgoda na pliki cookie

Depilator IPL Silk-expert Pro 5 PL5014 z 2 dodatkami: maszynką Venus i kosmetyczka premium.

rating-staricon
(1)3 / 5

Najbezpieczniejsze, najszybsze i najbardziej wydajne urządzenie IPL¹. Zauważalna redukcja ilości włosów nawet przez 6 miesięcy² bez wychodzenia z domu.

¹ Wydajność określana na podstawie kombinacji parametrów rozmiaru okienka, szybkości i mocy. Testowano w porównaniu z konkurencyjnymi markami na polskim rynku, test przeprowadzony w roku 2021 w Braun Innovation Center, Kronberg, Niemcy. Technologia bezpieczeństwa współdzielona z Cyden.

² Przy stosowaniu zgodnie z harmonogramem zabiegów. Indywidualne wyniki mogą się różnić.

Atuty

400 000 impulsów

400 000 impulsów. 10 poziomów intensywności

400 000 błysków (o 30% więcej w porównaniu z poprzednim modelem Silk-expert 5) to równowartość 22 lat zabiegów. 10 poziomów intensywności zapewnia natężenie światła odpowiednie dla indywidualnego kolorytu skóry.

SensoAdapt™

Inteligentne urządzenie IPL z technologią SensoAdapt™ ¹

Koloryt skóry różni się zależnie od obszaru ciała, w związku z czym czujnik SensoAdapt™ (z zabezpieczeniem przed promieniowaniem UV) stale odczytuje koloryt, dostosowując intensywność impulsów świetlnych pod kątem najbezpieczniejszej i najbardziej efektywnej widocznej depilacji widocznych włosków.
¹Wydajność określana na podstawie kombinacji parametrów rozmiaru okienka, szybkości i mocy. Testowano w porównaniu z konkurencyjnymi markami na polskim rynku. Technologia bezpieczeństwa współdzielona z Cyden.

Tryb płynny

Tryb płynny i miejscowy

Tryb płynny generuje więcej błysków, przyspieszając zabieg szczególnie na dużych powierzchniach ciała, podczas gdy tryb miejscowy zapewnia większą precyzję zabiegu, szczególnie na niewielkich powierzchniach i we wrażliwych miejscach.

Najszybsze urządzenie IPL

Najszybsze urządzenie IPL.

Zabieg na obie nogi w mniej niż 5 minut przy najniższym poziomie energii. 2 razy szybciej niż w przypadku wcześniejszego urządzenia Silk-expert 5.

Testowany klinicznie

Testowany klinicznie

Testowany klinicznie przez ekspertów, zabiegi są delikatne i praktycznie bezbolesne.

Venus Extra Smooth

Bardzo delikatna maszynka do golenia Venus Extra Smooth

Kosmetyczka

Kosmetyczka

Do przechowywania i transportu depilatora IPL.

Cechy

Rekomendowane przez Skin Health Alliance

Rekomendowane przez Skin Health Alliance

Przetestowane dermatologicznie i zatwierdzone pod kątem bezpieczeństwa dla skóry przez międzynarodową organizację ds. bezpieczeństwa skóry we współpracy z dermatologami i naukowcami.

3 komfortowe tryby

3 komfortowe tryby

Tryb normalny, delikatny albo bardzo delikatny. W trybie delikatnym i bardzo delikatnym poziom mocy jest obniżany z myślą o stosowaniu przez początkujących lub w przypadku miejsc wrażliwych.

Moc non stop

Moc non stop

Nie wymaga akumulatorków ani ładowania. Wystarczy podłączyć urządzenie do prądu i zacząć zabieg.

Kolor

Biały/złoty

Co jest w pudełku

Silk-expert Pro 5

Silk-expert Pro 5

Maszynka Venus Extra Smooth do depilatora IPL Braun Silk-expert Pro 5

Maszynka do golenia Venus Extra Smooth

Przejściówka z przewodem sieciowym i wtyczką do depilatora IPL Braun Silk-expert 3

Przejściówka z przewodem sieciowym i wtyczką

Zamykana na zamek saszetka na depilator IPL Braun Silk-expert Pro 5

Saszetka z zamkiem

Oceny i recenzje

Obszar ten pozwala konsumentom wyrażać własne opinie i komentarze. Braun nie reprezentuje ani nie gwarantuje dokładności jakichkolwiek oświadczeń lub roszczeń dotyczących produktu złożonych tutaj, ani nie popiera żadnych opinii wyrażonych w tej sekcji.

rating-staricon
(1)3/5

Patrycja

Twoja lokalizacja:Tarnów
rating-staricon

6 April, 2021

Mam mieszane odczucia

Zaczęłam używać tego produktu kilkanaście tygodni temu. Pełna nadziei że po max 12tygodniach pozbędę się owłosienia głównie na nogach ale używam też na rękach, pod pachami, bikini. Mam jasną karnację z ciemnymi włosami a więc akurat powinno działać na mnie idealnie. Niestety po 14 tygodniach zabiegów wykonywanych skrupulatnie co tydzień na za żadnym z wymienionych obszarów nie pozbyłam się owłosienia. Włoski odrastają delikatniejsze, jest ich mniej ale pojawiają się już kilka dni po depilacji :(

Czy ta recenzja była pomocna?|

12Recenzja uznana za pomocną