Jak długo trwa depilacja w porównaniu ze stosowaniem wosku?

Jak długo trwa depilacja w porównaniu ze stosowaniem wosku?

Która metoda usuwania włosów odpowiada Ci najbardziej?

Istnieje wiele metod, jeśli chodzi o usuwanie włosów, ale każda osoba jest inna. Po prostu musisz zdecydować samodzielnie, która metoda najlepiej pasuje do Twojego stylu życia. Musisz również wziąć pod uwagę czas, jaki trzeba poświęcić na rutynową depilację.

Depilacja to usuwanie włosów z cebulkami; tak jak wosk – daje długotrwałe rezultaty.

Obie metody dają efekty aż do 4 tygodni, ale depilacja może być wygodniejsza, ponieważ nie musisz czekać, aż włosy odrosną. Jeśli stosujesz wosk, musisz odczekać, aż włosy odrosną na tyle, aby można je było wydepilować, co może oznaczać kilka dni z owłosionymi nogami. Dzięki depilacji możesz usuwać włoski do 4 razy krótsze niż te, które usuwa wosk.

Jakie są zalety
depilacji w porównaniu z woskowaniem?

W przypadku depilatora możesz usuwać włosy tak drobne, jak ziarnko piasku (0,5 mm), dlatego depilacja jest skuteczna przy minimalnym odroście. Depilacja lepiej wpisuje się w intensywny tryb życia, ponieważ jest łatwa w warunkach domowych, a rezultaty utrzymują się przez nawet 4 tygodnie. Wyniki są długotrwałe, jak przy zastosowaniu wosku, ale bez konieczności przygotowań związanych z woskowaniem w domu czy oczekiwaniem na termin w salonie. Najlepsze jest to, że nie trzeba czekać na rezultat ani na odrost, aby skóra była gładka i wydepilowana.

Depilacja woskiem

Długotrwale gładka skóra

Bez problemu związanego z rezerwowaniem terminu

Klejące resztki wosku

Trudno wykonać samodzielnie

Miesięczne koszty wizyt

Depilacja

Długotrwale gładka skóra

Bez wysiłku

Wet & Dry – na mokro i na sucho

Łatwość zastosowania w warunkach domowych

Jednorazowy zakup urządzenia

Dlaczego lepiej depilować niż woskować?
Bez problemu
Bez bałaganu
Natychmiastowe,
długotrwałe rezultaty
Jak uzyskać gładką skórę w warunkach domowych?

Uzyskanie gładkiej skóry w domu jest łatwe dzięki pełnej gamie dostępnych urządzeń. Sekret gładkiej, promiennej skóry to regularny peeling; zaleca się regularne złuszczanie zarówno przed, jak i po depilacji. Niektóre depilatory, jak te z serii Braun SkinSpa, wyposażono też w szczoteczki do peelingu i oczyszczania twarzy, dzięki czemu zapewniają one pełny program pielęgnacyjny w warunkach domowych.