Szczotka Satin Hair 7 IONTEC BR710

Szczotka Braun Satin Hair 7 IONTEC Pierwsza na świecie szczotka z aktywnymi jonami. Szczotka, która pozostawia po sobie natychmiastowy blask.

Atuty

expand and collapse icon

IONTEC: Uwydatnij blask swoich włosów. Wyeliminuj efekt elektryzowania się włosów.

Szczotka Braun Satin z technologią IONTEC jest wyjątkowa. Podczas gdy w innych szczotkach jony występują tylko w zastosowanym materiale, szczotka Satin Hair aktywnie wytwarza miliony jonów i uwalnia je poprzez małe, zielone dysze. Możesz nawet usłyszeć, jak pracują, wydając cichy szelest. Wszystkie jony przenikają Twoje włosy i pomagają zlikwidować efekty elektryzowania się, natychmiast przywracając im blask. Pomagają również transportować wilgoć z otaczającego powietrza z powrotem we włosy. Jest to korzystne działanie dla zdrowia włosów.

IONTEC to boost shine and smooth hair.

Zdejmowana poduszka ułatwia czyszczenie.

Zdejmij po prostu poduszkę, aby łatwo wyczyścić ją pod bieżącą wodą. Dzięki temu Twoja szczotka pozostanie w idealnym stanie przez długie lata użytkowania.

Zdejmowana poduszka ułatwia czyszczenie.

Brak łączeń

Bez zadziorów i ostrych krawędzi Spójne włosie zapewnia cudownie delikatne i bezbolesne rozczesywanie włosów.

Brak łączeń

Blokada podróżna Aktywne jony na wynos – proszę bardzo.

Możliwość zabrania wszędzie swojej szczotki to tak, jakby wszędzie mógł towarzyszyć Ci blask Twoich włosów. Niezależnie, czy podczas wieczornego wyjścia, czy w trakcie długiego dnia w pracy możesz poprawić fryzurę za naciśnięciem jednego przycisku, w kilku prostych ruchach. Automatyczna blokada podróżna chroni dysze wylotowe jonów, gdy szczotka Satin znajduje się w torebce.

Blokada podróżna Aktywne jony na wynos – proszę bardzo.

Cechy

expand and collapse icon

Przenośna (bezprzewodowa) – działa na baterie dołączone do zestawu

Niewielki rozmiar

Dla wygody zabierz ją ze sobą w torebce.

Oceny i recenzje