Zgoda na pliki cookie

Gama IONTEC umożliwiająca precyzyjną, gładką i pełną blasku stylizację

Technologia IONTEC

Dzięki wieloletnim badaniom firma Braun może zaprezentować technologię IONTEC, która niezwykle ułatwia stylizację włosów. Ponieważ firma Braun opanowała wykorzystanie zalet aktywnych, podczas gdy inne marki polegają jonizacji pasywnej, zdrowy wygląd i większy blask włosów stały się łatwiejsze do osiągnięcia.

Dlaczego produkty Braun IONTEC mają przewagę nad innymi urządzeniami do stylizacji włosów z technologią jonową

Badania wykazały, że liczba jonów generowana przez różne produkty jest wysoce zróżnicowana. Aż nadto często produkty, które rzekomo wykorzystują technologię jonizacyjną, w rzeczywistości dają ledwo widoczne korzyści w stylizacji. Technologia Braun IONTEC została zaprojektowana, aby zapewnić optymalny potencjał jonizacyjny na bazie wyjątkowego systemu, który wytwarza odpowiednią liczbę jonów i przenosi je na włosy. Dzięki temu Twoje włosy stają się odczuwalnie efektowne i pełne blasku i zdrowia.

Czym są aktywne jony?

Generalnie, jony to atomy obdarzone dodatnim lub ujemnym ładunkiem elektrycznym. Aktywne jony generowane przez technologię marki Braun są naładowane ujemnie i aktywnie otulają pasemka włosów, niwelując naelektryzowanie, transportując wilgoć z powrotem do wewnątrz oraz przywracając włosom ich blask. Rezultat to olśniewający wygląd, przywrócona gładkość i ułatwiona stylizacja.

Może Cię zainteresować również to:

Suszarka Braun Satin Hair 7 IONTEC

Suszarka Braun Satin Hair 7 IONTEC

Pełny blask, bez uszkodzeń.

Szczotki Braun Satin Hair 7 IONTEC

Szczotki Braun Satin Hair 7 IONTEC

Więcej blasku i mniej puszenia – od pierwszego pociągnięcia.

Multistylizator Braun Satin Hair 5

Multistylizatorowi Satin Hair 5

Kręć loki i prostuj włosy jednym urządzeniem dzięki multistylizatorowi Satin Hair 5.