Zgoda na pliki cookie

Gama produktów w technologii zachowania koloru zapewniająca dłuższe utrzymywanie się barwy

Technologia zachowania koloru

Aby zminimalizować uszkodzenia i blaknięcie grożące farbowanym włosom w trakcie ich modelowania, firma Braun opracowała zaawansowaną technologię zachowania koloru dla linii produktów Satin-Hair 7 Colour. Dzięki systemowi regulacji nagrzewania, który zapewnia idealny poziom ciepła zależnie od typu włosów, wypławianie ulega redukcji, a kolor pozostaje błyszczący i żywy na dłużej. Jeśli uwielbiasz farbować włosy, ale nie cierpisz uszkadzania ich i blaknięcia koloru, do których może prowadzić stylizacja na gorąco, możesz mieć pewność, że firmie Braun zależy na bezpieczeństwie w równym stopniu. Gama urządzeń do stylizacji.

Technologia zachowania koloru marki Braun

Wysoka temperatura – największe zagrożenie dla zdrowia Twoich włosów

Nadmierne ciepło jest niebezpieczne dla wszystkich włosów, lecz włosy farbowane są jeszcze bardziej podatne uszkodzenia wywoływane stylizacją włosów przy zbyt wysokiej temperaturze. Testy przeprowadzone przez ekspertów marki Braun pokazują, że farbowane włosy są bardziej wrażliwe na gorąco niż włosy niepoddawane koloryzacji. Już temperatura przekraczająca 180° może powodować znaczne uszkodzenia, szczególnie w przypadku włosów farbowanych. Urządzenia z linii Braun Satin-Hair 7 do stylizacji włosów farbowanych są inne. Dzięki dostosowanym do koloru poziomom temperatury i spersonalizowanemu doborowi temperatury możesz łatwo wybrać ustawienie odpowiednie dla Twoich włosów. Nie musisz decydować pomiędzy wspaniałym kolorem, a imponującą fryzurą – wybierz Braun i ciesz się jednym i drugim!

Ochrona barwnika dzięki Braun Satin-Hair

Badania wykazały, że nawet świeżo farbowane włosy doświadczają blaknięcia koloru zaledwie po pięciu cyklach mycia i stylizacji w temperaturze powyżej 180°C. Dzieje się tak dlatego, że drobne cząsteczki barwnika odpowiedzialne za blask włosów nie są w stanie oprzeć się działaniu wysokiej temperatury. Jeśli włosy zostaną nadmiernie podgrzane, tracą one swoje właściwości koloryzacyjne. W wyniku tego Twój olśniewający odcień szybko płowieje. Dzięki urządzeniom do stylizacji włosów farbowanych Braun Satin-Hair 7 Colour możesz mieć pewność, że podczas stylizacji łagodnie obejdziesz się z kolorem, ciesząc się dłużej świetlistym blaskiem swoich włosów.

Unikaj urządzeń do stylizacji, które mogą wyrządzić szkody

Blaknięcia koloru oraz chropowatej faktury można uniknąć, stosując właściwe urządzenia do stylizacji. W szczególności włosy farbowane wymagają superdelikatnej pielęgnacji podczas modelowania. Dzięki technologii zachowania koloru oferującej równomierne rozprowadzanie ciepła, ceramicznym płytom, spersonalizowanym ustawieniom.

Może Cię zainteresować również to:

Wydłuż dwukrotnie żywotność swojego koloru.*

Prostownica Braun Satin Hair 7 Kolor

Wydłuż dwukrotnie żywotność swojego koloru.*

Technologia zachowania koloru.

Suszarka Braun Satin Hair 7

Technologia zachowania koloru.