Usuwanie włosów damskich

Ciesz się z odczuwanego piękna i atrakcyjnej gładkości skóry nawet przez 4 tygodnie!
Bezpieczne i skuteczne oraz trwałe usunięcie widocznych włosów w warunkach domowych.
Pierwszy na świecie system łączący depilator do twarzy i szczoteczkę do oczyszczania.
Trymer Silk-épil 3 w 1 i golarki damskie Silk-épil.
Odkryj gamę depilatorów Silk-épil, golarek damskich oraz urządzeń Silk-expert IPL i wybierz metodę usuwania włosów idealną dla Twoich potrzeb. Dowiedz się, jak korzystać z produktów Braun, przeczytaj o najnowszych innowacjach w depilacji, a także zapoznaj się z nowymi technikami osiągania imponująco gładkiej skóry.

Życie toczy się zbyt szybko, by martwić się niechcianymi włosami.

The Depilator Silk-épil 9 SkinSpa, najszybszy i najbardziej precyzyjny depilator marki Braun, usuwa nawet najkrótsze włoski, których nie łapie wosk, zapewniając do 4 tygodni nieskazitelnie gładkiej skóry. Oczekiwanie na to, by zbędne owłosienie było wystarczająco długie na wizytę u kosmetyczki, już nigdy nie będzie Twoim problemem.

Najszybsza i najbardziej precyzyjna depilacja — jedwabiście gładka skóra nawet na 4 tygodnie.

Depilacja, peeling, poprawa wyglądu i golenie wrażliwych obszarów

Najszybsza i najbezpieczniejsza technologia IPL.

Technologia IPL marki Braun to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie stworzone do rozpoznawania i dostosowywania się do kolorytu skóry oraz umożliwiające trwałą depilację widocznego owłosienia. Braun Silk-expert Pro to urządzenie testowane klinicznie i szybsze niż inne produkty IPL. Sprawia to, że jest ono idealnym narzędziem do bezpiecznego i skutecznego usuwania widocznych włosów w warunkach domowych.

Pierwsze na świecie urządzenie do depilacji i oczyszczania twarzy.

Braun FaceSpa Pro, łatwy w użyciu depilator do twarzy, pozwala na precyzyjne usuwanie niepożądanych włosków z brody, górnej wargi i czoła. Ultrasmukła głowica ma 10 mikrootworów, które delikatnie wychwytują nawet najdrobniejsze włoski o długości 0,02 mm, co zapewnia gładkość nawet przez miesiąc. Dzięki 200 depilującym ruchom na sekundę depilator do twarzy jest o wiele szybszy i dokładniejszy niż pęseta. Może usuwać włosy 4x krótsze niż w przypadku wosku.

Golarki i stylizatory Braun Silk-épil.

Gama golarek damskich i trymerów do okolic bikini marki Braun zapewnia delikatne i komfortowe golenie całego ciała. Zostały one specjalnie zaprojektowane tak, by dostosowywały się do kobiecych kształtów i są idealne do stosowania na wrażliwych okolicach ciała, takich jaki bikini i pachy.

Dla gładkiej i pełnej blasku skóry.
Wykaż się kreatywnością.