Jak stylizować kozią bródkę

Jak stylizować kozią bródkę

Jak stylizować kozią bródkę

Dzięki wielofunkcyjnej maszynce do ciała możesz golić się, modelować zarost i przycinać brodę w dowolnym stylu, jaki przyjdzie Ci do głowy

Wystarczy, że wybierzesz jeden z naprawdę licznych stylów zarostu. Ponadczasowy klasyk, jaki wyjątkowo łatwo uzyskać dzięki wielofunkcyjnej maszynce do ciała Braun, to modna kozia bródka. W ostatnich latach do łask powrócił prezentowany właśnie zarost tylko na podbródku, a gwiazdy rozmaitych dziedzin dumnie noszą kozie bródki na czerwonych dywanach tego świata.

Jak modelować kozią bródkę przy pomocy wielofunkcyjnej maszynki do ciała Braun

Krok 1

Rozpocznij, goląc na gładko boki twarzy i szyję pod brodą. To oczyszcza Twój wizerunek i pozwala koziej bródce dominować na twarzy bez odwracającego uwagę sąsiedniego zarostu.

Jak modelować kozią bródkę przy pomocy wielofunkcyjnej maszynki do ciała Braun

Krok 2

W kolejnym kroku zacznij przycinać swoją kozią bródkę na dowolną długość – regulowana nasadka do przycinania wielofunkcyjnej maszynki do ciała daje Ci pełną swobodę! Wykonuj ten zabieg raz w tygodniu, aby zachować schludny, atrakcyjny wygląd bródki. Jeśli zapuścisz zbyt długą brodę, zaczyna ona wtedy wyglądać lekko niechlujnie, więc poświęć jej odpowiednią ilość uwagi.

Wycinanie ostrych konturów przy użyciu wielofunkcyjnej maszynki do ciała Braun

Krok 3

Po trzecie, wymodeluj szczegóły swojej koziej bródki, robiąc ostre zakręty w miejscach, gdzie boki koziej bródki stykają się z poziomą linią pod podbródkiem. Nadaje to Twojej brodzie wyrazistości i sprawia, że jeszcze bardziej się wyróżnia. Voilà – atrakcyjna kozia bródka w kilka minut!

Później:

Pamiętaj, że w przypadku koziej bródki założenie polega na tym, aby wielkość zarostu nie przytłaczała twarzy. Nie możesz pozwolić, by kozia bródka zdominowała Twoją twarz; musisz kontrolować jej szerokość. Ponieważ im szersza bródka, tym szerszą będzie się wydawała twarz. By nie wspomnieć, że będzie sprawiać wrażenie zabiegu tuszowania, a nie pełnoprawnego stylu, co dodatkowo ograniczy jej potencjał uwydatniający.

Sztuka polega na tym, aby nigdy nie dopuścić do tego, by broda sięgała dalej jak poziom tęczówek oczu. W ten sposób możesz mieć pewność, że twarz będzie wyglądała na szczuplejszą i stworzy to odpowiednią równowagę symetryczną. To, co zrobisz z resztą zarostu, zależy tylko od Ciebie.

Uniwersalna golarka do tworzenia oryginalnych, unikalnych stylizacji zarostu