Uwolnij się razem z Jessicą Albą

Uwolnij się razem z Jessicą Albą

Uwolnij się razem z Jessicą Albą

Przedstawiamy nową globalną ambasadorkę marki Braun, Jessicę Albę.

Jesteśmy przekonani, że ta urocza, sławna i zdolna aktorka naprawdę ucieleśnia pojęcie pewności siebie. Jest doskonałym przykładem tego, co staje się możliwe, gdy uwierzysz w siebie i wyrwiesz się z powstrzymujących Cię okowów.

Wyzwól się z powstrzymujących Cię okowów – to przesłanie, które marka Braun wraz z Jessicą pragnie przekazać całemu światu. Naszym wspólnym celem jest zmotywowanie kobiet na całym świecie do wyzwolenia się z wątpliwości i wahań, aby uwierzyły we własne siły i odważyły się podjąć nowe wyzwanie, by porzuciły przeciętność i dążyły do ideału, przejmując ostatecznie kontrolę nad swoim przeznaczeniem. W tych wysiłkach wierzymy, że my kobiety możemy się wzajemnie wspierać i że stać nas na większą otwartość wobec siebie, okazywaną poprzez serdeczną zachętę lub uprzejmy komplement skierowany do naszych „sióstr”.

Samodzielnie zadbaj o własne piękno

Firma Braun opracowuje fantastyczne produkty, które mają zapewnić Ci nadzwyczajne rezultaty i wydajność, ponieważ pragniemy, abyś samodzielnie zadbała o własne piękno – na serio. Wybierz najlepsze produkty do pielęgnacji ciała i wyzwól się z przeciętności. Zmień swój codzienny ustalony porządek pielęgnacji w nadzwyczajny rytuał. W końcu gdy dobrze się czujesz w swojej skórze i ze swoimi włosami, wszystko jest możliwe. Podobnie jak Jessica Alba, wierzymy, że czucie się piękną i osiągnięcie optymalnego wyglądu z zachwycająco gładką i promienną skórą od stóp do głów lub z włosami ustylizowanymi w oszałamiającą fryzurę to pierwszy krok do uzyskania poczucia pewności siebie, aby również we wnętrzu być tą najlepszą z możliwych i wyzwolić się z tego, co nas hamuje.

Dowiedz się więcej o gamie depilatorów Silk-épil