6 powodów, dla których warto oczyszczać

6 powodów, dla których warto oczyszczać

6 powodów, dla których warto oczyszczać

Szczoteczka do oczyszczania twarzy marki Braun

Zdrowy blask wydobyty z ukrycia.

Wiele czynników (m.in. makijaż, naturalne wydzieliny, cykl odnowy komórkowej, zanieczyszczenie powietrza itp.) może wpływać na pokrywanie się skóry warstwą brudu, pozbawiając ją bez blasku. 9 na 10 dermatologów przyznaje, że stosowanie urządzeń do oczyszczania zapewniających łagodny peeling może pomóc utrzymać zdrowy wygląd skóry. Gruntowne oczyszczanie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, odsłaniając emanującą blaskiem skórę.

Szczoteczka do oczyszczania Wet&Dry marki Braun

Nawet 6 razy lepsze efekty niż przy oczyszczaniu manualnym.

Dzięki tysiącom mikropocierań drobnego włosia nasze szczoteczki do twarzy zapewniają dokładność, której nie dorówna metoda manualna. Codzienne zabrudzenia, sebum, makijaż i inne zanieczyszczenia usuwane są na głębokość porów skórnych. Rezultat to nawet 6 razy czystsza skóra niż przy czyszczeniu manualnym.

Szczoteczka Braun do oczyszczania skóry wrażliwej

Odpowiednie dla skóry wrażliwej.

Ponieważ szczoteczka Braun Face jest w 100% wodoszczelna, możesz uczynić delikatny, lecz gruntowny zabieg oczyszczania skóry naturalną częścią swojego rytuału kąpieli. Szczoteczka została przetestowana przez dermatologów i nadaje się do codziennego stosowania, nawet w przypadku skóry wrażliwej.

1 minuta czyszczenia

1 minuta, która zmienia postać rzeczy.

Uzyskanie rezultatów jest bardzo proste: oczyszczanie policzków, strefy T i podbródka zajmuje zaledwie 1 minutę. Ponadto dzięki komfortowej możliwości używania na mokro szczoteczka do twarzy bezproblemowo wejdzie do Twojego zestawu narzędzi do codziennego rytuału pielęgnacyjnego, również pod prysznicem.

Szczoteczka Braun do oczyszczania twarzy

Przygotuj swoją skórę na lepsze nawilżenie.

Stosowanie szczoteczki Braun do twarzy zapewni jej oczyszczanie na głębokość porów i przygotuje do lepszego nawilżenia – Twoja skóra może przyjąć wtedy do 30% więcej składników odżywczych w porównaniu do stanu przed oczyszczaniem.

Ten zestaw szczoteczek to wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra, aby zachwycać nieskazitelną urodą
Istnieje wiele sposobów na poprawę kondycji i wyglądu skóry. Marka Braun opracowała zestaw specjalnych szczoteczek, które można teraz stosować z urządzeniem Braun Face.
Odkryj pierwszy na świecie system łączący depilator do twarzy i szczoteczkę oczyszczającą
Delikatne usuwanie włosów z cebulkami – jedwabiście gładkie nogi na długie tygodnie